• <
ATC_CARGO_TOP

GEFCO Freight Forwarding: nowe osoby na kierowniczych stanowiskach

Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski GEFCO Freight Forwarding: nowe osoby na kierowniczych stanowiskach
GEFCO Freight Forwarding: nowe osoby na kierowniczych stanowiskach - GospodarkaMorska.pl

ew

06.03.2019 Źródło: własne

Grupa GEFCO ogłosiła nominacje na kierownicze stanowiska w ramach swojej linii biznesowej Freight Forwarding. Osoby te będą odpowiadać za rozwój poszczególnych obszarów związanych z transportem morskim i lotniczym na całym świecie. Wśród powołanych specjalistów jest Alicja Szewczyk – Polka objęła funkcję Global Human Resources People and Culture Manager.

Wszystkie osoby powołane na nowe stanowiska w pionie Freight Forwarding Grupy GEFCO będą odpowiadać za dalszy rozwój poszczególnych obszarów działalności. Nominacje mają na celu przede wszystkim zwiększenie wartości usług dla klientów w sektorze nauk przyrodniczych i medycznych oraz wzmocnienie działalności spółki w regionie Azji i Pacyfiku.

W 2019 r. pion Freight Forwarding odpowiedzialny za transport morski i lotniczy będzie kontynuował działania, które przyczyniły się do jego dużego wzrostu w ostatnich latach. W szczególności chodzi tu o trwające 7 lat partnerstwo z firmą Westcon International, które zostało przedłużone na kolejne 3 lata i obejmuje zarządzanie transportem powietrznym w 28 krajach na 5 kontynentach. Innym przykładem są rozwiązania do transportu dźwigów zaprojektowane dla belgijskiej firmy Sarens przez zespoły Industrial Project Cargo odpowiedzialne w Grupie GEFCO za ładunki wielkogabarytowe i ciężkie.

Nominacje ogłoszone przez Grupę GEFCO:


    • Alicja Szewczyk, Global Human Resources People and Culture Manager
    • Valentin Elistratov, Global Commercial Director
    • Karin Van Den Brekel, Life Science and Health Care Global Manager
    • Katherine Shek, Regional Director for Asia
    • Peter West, Country Director for Australia and New Zealand

Dalszy międzynarodowy rozwój i regionalne wzmocnienie


Rozwój GEFCO Freight Forwarding wspierać będzie Polka Alicja Szewczyk, która dołączyła do zespołu pionu biznesowego jako Global Human Resources People and Culture Manager. Jej zadaniem będzie m.in. wspieranie inicjatyw pracowników, tak aby były zgodne z podejściem i kulturą firmową Infinite Proximity. Na co dzień Alicja Szewczyk będzie współpracować z Nicolą Lyons, Global Human Resources Director w Grupie GEFCO.

Nowym dyrektorem handlowym Freight Forwarding Grupy GEFCO został Valentin Elistratov, który posiada 25-letnie doświadczenie w branży TSL zdobywane na rynkach europejskich i azjatyckich. W przeszłości pracował m.in. dla DHL i APL Logistics. Z bogatą wiedzą w obszarze sprzedaży, finansów i IT oraz umiejętnością budowania relacji z klientami, partnerami i pracownikami Valentin Elistratov jako nowy Global Commercial Director będzie odpowiadał za międzynarodowy rozwój pionu biznesowego Freight Forwarding w najbliższych latach.

Zadaniem Karin Van Den Brekel, która posiada 20 lat doświadczenia i właśnie objęła stanowisko Global Manager for Life Sciences and Healthcare, będzie tworzenie bezpiecznych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jej biuro znajduje się w strategicznej lokalizacji, jaką jest Schiphol w Holandii, położony w sąsiedztwie lotniska oraz w sercu strategicznego hubu składającego się z portów w Antwerpii i Rotterdamie oraz lotniska w Brukseli, gdzie Grupa GEFCO ma swoje biura, a pion Freight Forwarding posiada magazyny, w tym również te zapewniające przechowywanie towarów w kontrolowanych temperaturach.

Po przejęciu firmy IJS Global, które ułatwiło Grupie GEFCO dostęp do dwóch największych rynków spedycyjnych na świecie, Chin i Azji Południowo-Wschodniej oraz Stanów Zjednoczonych, spółka planuje swój dalszy rozwój w Azji, w tym w Singapurze i Tajlandii. Za to zadanie odpowiadać będzie Katherine Shek, nowa Dyrektor Regionalna, która wcześniej w ramach pionu biznesowego Freight Forwarding zarządzała północnym regionem kontynentu.

Grupa GEFCO wzmacnia swój oddział również w regionie Pacyfiku, gdzie Peter West objął stanowisko Country Director for GEFCO Air & Sea na Australię i Nową Zelandię. Posiada on 20-letnie doświadczenie zdobywane w Europie, Chinach i Australii w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki podczas pracy dla firm z sektora żywności, produkcji, opieki zdrowotnej czy handlu. Jego wiedza ma pomóc m.in. w dywersyfikacji strategii pionu biznesowego.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
okmarit_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 31709,00 $ tona -3,03% 18 cze
 Cynk 2873,00 $ tona -3,00% 18 cze
 Aluminium 2374,00 $ tona -2,18% 18 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.