• <
ATC_CARGO_TOP

C.H. Robinson Poland laureatem Top Employer Award

Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski C.H. Robinson Poland laureatem Top Employer Award
C.H. Robinson Poland laureatem Top Employer Award - GospodarkaMorska.pl

pc/PAP

04.02.2019 Źródło: własne

Spółka C.H. Robinson z dumą ogłosiła w poniedziałek, że została oficjalnie uznana przez Top Employers Institute za jednego z najlepszych polskich pracodawców w rankingu Top Employer 2019.

– Dla firmy C.H. Robinson jedną z najważniejszych kwestii jest dbanie o status atrakcyjnego pracodawcy, który stawia na rozwój talentów i zapewnia im wyjątkowe środowisko pracy – powiedział Jeroen Eijsink, dyrektor europejskiego oddziału C.H. Robinson. – Poprzez różnorodne programy, w tym rozbudowany program adaptacji, kursy umożliwiające rozwój i dokształcanie, wspieranie rozwoju umiejętności przywódczych, staramy się wypracować jak najwyższy poziom satysfakcji wśród pracowników już od pierwszego dnia w naszej firmie – dodał.

David Plink, prezes Top Employers Institute, powiedział: „W naszej opinii organizacje, które uzyskały certyfikat w 2019 roku, zapewniają wzorowe warunki pracy i przyczyniają się do rozwoju w tym zakresie dzięki temu, że swych pracowników stawiają na pierwszym miejscu. Wzbogacają środowisko pracy poprzez dążenie do doskonałości w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. I właśnie z tego względu uznajemy te firmy za najlepszych pracodawców”.

W Polsce C.H. Robinson oferuje usługi z zakresu międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, transportu masowego i transportu produktów spożywczych, jak również specjalistyczne usługi dotyczące spedycji oraz transportu lotniczego i morskiego. Kompetentny, pełen zaangażowania zespół przykłada szczególną wagę do wymagań klientów, zapewniając im niezawodne usługi transportowo-logistyczne. W skali Europy C.H. Robinson oferuje szeroki wachlarz ścieżek kariery w wielu działach, w tym staże, pracę w dziale strategicznego planowania sprzedaży i dziale zarządzania portfolio klientów. Ponadto w firmie można znaleźć zatrudnienie na rożnych stanowiskach w działach IT i oprogramowania.

Organizacje, którym przyznano certyfikat Top Employer, wkładają wiele wysiłku w zapewnienie swojemu personelowi jak najlepszych warunków pracy. Uznanie w oczach jury tego międzynarodowego rankingu znalazło już ponad 1 500 podmiotów działających w 118 krajach na pięciu kontynentach.

Top Employers to ranking skupiający organizacje największego kalibru, które nie ustają w wysiłkach na rzecz opracowywania, wdrażania i doskonalenia swoich strategii kadrowych. W rankingu Top Employer Award 2019 oceny dokonywano na podstawie szczegółowego międzynarodowego kwestionariusza najlepszych praktyk, obejmującego 10 kategorii tematycznych: strategia wspierania talentów, planowanie zasobów kadrowych, pozyskiwanie talentów, adaptacja, nauka i rozwój, zarządzanie wydajnością, rozwój umiejętności przywódczych, zarządzanie ścieżką kariery i awansami, wynagrodzenia i benefity pracownicze, kultura pracy.

Celem spółki C.H. Robinson jest zwiększenie dynamiki światowego handlu, która wpłynie na rozwój globalnej gospodarki. Dzięki wiedzy pracowników, sprawdzonym procesom i globalnej infrastrukturze technologicznej oferuje klientom rozwiązania, które znacznie ułatwiają im pracę. Jako jeden z największych na świecie dostawców usług logistycznych 3PL zapewnia szeroką ofertę usług logistycznych, zaopatrzenie w świeże produkty i usługi zarządzane za pośrednictwem globalnej sieci. Firma C.H. Robinson jest jednym z czołowych spedytorów frachtu w Europie, mającym sieć przedstawicielstw na całym kontynencie. Jej pracownicy w regionie posługują się wieloma językami oraz posiadają wysokie kwalifikacje, dzięki czemu mogą budować relacje z klientami i koncentrować na spełnieniu ich oczekiwań. Spółka C.H. Robinson oraz jej fundacja i pracownicy każdego roku wspierają różne organizacje na całym świecie. Spółka (CHRW) ma siedzibę w Eden Prairie (stan Minnesota) i jest notowana na giełdzie NASDAQ.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
okmarit_390x100_gif_2020

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 32079,00 $ tona 0,55% 23 cze
 Cynk 2869,00 $ tona 0,99% 23 cze
 Aluminium 2386,00 $ tona 0,46% 23 cze
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.