• <
gryfia_70lat

MSC dołączył do Smart Maritime Network

PMK

07.07.2020 23:21

Partnerzy portalu

MSC dołączył do Smart Maritime Network - GospodarkaMorska.pl

Czołowy armator kontenerowy, Mediterranean Shipping Company, (MSC) dołączyła do Smart Maritime Network, członkostwa w branży skupionego na zwiększaniu kompatybilności, standaryzacji i harmonizacji technologii wykorzystywanej w branży spedycyjnej.

- Podczas gdy w branży morskiej istnieje wiele innowacji cyfrowych, MSC uważa, że nowe rozwiązania technologiczne będą odpowiednie tylko wtedy, gdy będą mogły być obsługiwane przez wielu operatorów, dostawców usług i wszystkie obszary geograficzne. Współpraca jest w tym względzie niezbędna, abyśmy mogli ustanowić takie same standardy technologiczne w branży - powiedziało MSC.

Smart Maritime Network (Inteligentna Sieć Morska) została uruchomiona w 2019 roku, w celu zapewnienia platformy do promowania korzyści płynących z lepszej integracji, standaryzacji i wymiany danych między zainteresowanymi stronami w sektorze logistyki morskiej i transportu.

Sieć tworzy środowisko współpracy dla kluczowych czynników wpływających w przestrzeni, aby informować i edukować przemysł w zakresie rozwoju technologicznego i innowacji.

MSC jest również członkiem-założycielem Digital Container Shipping Association (DCSA).

Partnerzy portalu

waltoria_390x100_2022
port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
Bollore_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.