• <
konferencj_platforma_lng_2023

Hutchison Ports Gdynia i Centrum Nowych Kompetencji licytują dla WOŚP

AK

02.02.2022 16:06
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Hutchison Ports Gdynia i Centrum Nowych Kompetencji licytują dla WOŚP

Partnerzy portalu

Hutchison Ports Gdynia i Centrum Nowych Kompetencji licytują dla WOŚP - GospodarkaMorska.pl
Fot. Hutchison Ports Gdynia

Hutchison Ports Gdynia (GCT) zachęca do licytacji nauki obsługi wozu typu reachstacker w symulatorze CNK (1 godzina) oraz praktyki w prawdziwym urządzeniu na terminalu GCT w Gdyni (1 godzina).

Hutchison Ports Gdynia (GCT) razem z Centrum Nowych Kompetencji mają do zaoferowania niepowtarzalną przygodę, jaką jest możliwość odbycia pod okiem doświadczonych instruktorów szkolenia w obsłudze wozu typu Reachstacker.

– Szkolenie odbędzie się na symulatorze w technologii Virtual Reality (VR),  a następnie uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił pod okiem instruktora na prawdziwej maszynie na terminalu GCT w Porcie Gdynia. Dodatkowo oferujemy możliwość odbycia wycieczki po terenie terminalu i zapoznania się ze specyfiką jego pracy – informuje Mikołaj Magiełka, dyrektor handlowy Gdynia Container Terminal.

GCT wraz z Centrum Nowych Kompetencji zachęcają do licytowania voucherów i skorzystania z wyjątkowej okazji godzinnego szkolenia w CNK na symulatorze (nauka operowania reachstackerem), następnie trwającego godzinę operowania reachstackerem w praktyce na terminalu GCT pod okiem profesjonalnego operatora.

Jakie są warunki skorzystania z vouchera?

> voucher jest ważny do końca 2022 roku,
> z jednego vouchera może skorzystać jedna osoba, w uzgodnionym z GCT i CNK terminie,
> organizatorzy proszą o uzgodnienie terminu z dwutygodniowym wyprzedzeniem,
> z vouchera mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające ważny paszport covidowy.

Więcej informacji na stronach: Hutchison Ports Gdynia oraz  Centrum Nowych Kompetencji.

Pakiety można licytować pod poniższymi linkami: TUTAJ oraz TUTAJ.

Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.