• <
nauta_2024

Avexon: nowy gracz na rynku napraw maszyn i obróbki elementów wielkogabarytowych

jj

19.09.2023 23:35
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Avexon: nowy gracz na rynku napraw maszyn i obróbki elementów wielkogabarytowych

Partnerzy portalu

Fot. Avexon

W dynamicznym świecie przemysłu, szybkość i efektywność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Firmy, które potrafią dostosować się do wymogów rynku i oferować innowacyjne rozwiązania, zdobywają przewagę konkurencyjną. Jedną z takich firm jest Avexon, młody, ale ambitny podmiot, który postanowił zmienić zasady gry w dziedzinie napraw maszyn budowlanych i obróbki elementów wielkogabarytowych.

Avexon, choć jest nową firmą, opiera się na solidnym fundamencie 17-letniego doświadczenia właściciela, który jest uznanym w branży specjalistą. Łukasz Lejk w swojej działalności łączy precyzję, zaawansowane technologie i rzeczywisty entuzjazm do tego, co robi. – Dla mnie to nie jest tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja – podkreśla.

Usługi oferowane przez firmę obejmują zakres szeroko rozumianej mobilnej obróbki skrawaniem, co eliminuje konieczność czasochłonnego demontażu oraz transportu elementów przemysłowych do tradycyjnego warsztatu. Wyposażony w wytaczarkę, tokarkę, spawarkę, agregat prądotwórczy, tachimetr, elektronarzędzia oraz narzędzia pomiarowe, mobilny warsztat Avexon gwarantuje profesjonalną obsługę w miejscu naprawy. Pozwala to wygenerować znaczące oszczędności i skrócić przestoje do kilku godzin zamiast dni. To czyni ofertę firmy szczególnie atrakcyjną zwłaszcza dla sektora stoczniowego, jak również dla branży budowlanej czy przemysłu drogowo-transportowego – Chcę, żeby mój serwis był jak najbardziej kompleksowy, od pomiarów wstępnych, przez roztaczanie, po pomiary końcowe. To dla mnie ważne, żeby klient zamawiający u mnie jakąkolwiek usługę wiedział, że podejmując się jej wykonania, jestem w stanie zrobić wszystko od początku do końca – wyjaśnia Łukasz Lejk. Aby zaspokoić wciąż rosnące potrzeby rynku, Avexon nieustannie rozwija swoje kompetencje oraz inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt i wyrafinowane rozwiązania. Firma wykorzystuje np. włoską technologię marki Elsa Supercombinata oraz szwajcarskie urządzenia pomiarowe Geomax.

Część wyposażenia mobilnego warsztatu Aexon


Klienci Avexon nie muszą martwić się o zbędnie przedłużający się czas realizacji. Firma stawia na szybką wycenę i niezwłocznie dostarcza konkretny termin wykonania. To podejście doceniają zwłaszcza przedsiębiorcy, którzy nie mogą sobie pozwolić na długie przestoje w pracy. – Kiedy klient do mnie dzwoni i pyta o usługę, to odpowiadam maksymalnie w przeciągu 24 godzin. Określam dokładnie, w jakim terminie może to zostać zrealizowane i jaki będzie koszt. Wówczas klient jest w stanie oszacować, czy może tyle czekać, czy cena mu odpowiada. Dzięki temu sytuacja jest od początku przejrzysta – opisuje swoją strategię właściciel. 

Żeby zrozumieć, co wyróżnia Avexon, trzeba poznać wartości, którymi firma się kieruje. To bowiem nie tylko opowieść o obróbce mechanicznej. To opowieść o człowieku, który ma konkretną, dalekowzroczną wizję na przyszłość usług dla przemysłu. – Do każdego zlecenia podchodzę jako do unikalnego przypadku. W mojej strategii kluczowe jest bowiem indywidualne podejście do klienta i jego specyficznych potrzeb – zapewnia właściciel. Co bardzo ważne i warte szczególnego zaakcentowania, to fakt, że dzięki bogatej sieci kontaktów w branży, Łukasz Lejk jest w stanie skierować klienta do odpowiednich ekspertów, jeśli z jakiegokolwiek powodu sam nie może zrealizować danego zadania. – Moim fundamentalnym założeniem było stworzenie firmy, która nie tylko dostarcza usługi naprawcze, ale przede wszystkim działa jako partner, wspierając klientów na każdym etapie ich działalności. Nie ma dla mnie takiego problemu, który traktuję jako przeszkodę. Każdy postrzegam jako ekscytujące wyzwanie – podkreśla. – Bliski jest mi cytat Winstona Churchila, który powiedział, że pesymista widzi trudność przy każdej okazji, a optymista widzi okazję przy każdej trudności – dodaje. Ta koncepcja opiera się na głębokim przekonaniu, że współpraca i wzajemna pomoc to klucz do sukcesu w biznesie. Właściciel konsekwentnie działa w myśl zasady Rób więcej niż Ci za to płacą, która została opisana przez Napoleona Hilla w kultowej książce Magiczna drabina do sukcesu. – Ta lektura miała olbrzymi, nieoceniony wpływ na moje życie zawodowe. Kiedy przeczytałem ją kilka lat temu i zacząłem stosować opisane w niej reguły, bardzo szybko zauważyłem wymierne efekty ich praktykowania – opowiada.

Fot. Avexon

Avexon to interesujący i bardzo obiecujący debiut na rynku. Innowacyjna wizja, personalne zaangażowanie i pasja, które kierują firmą, są źródłem jej nieograniczonego potencjału. – Nie lubię, wręcz nie akceptuję półśrodków. Z natury jestem perfekcjonistą. Jeżeli coś robię, to tak, żeby nikt po mnie nie musiał tego poprawiać – deklaruje Łukasz Lejk. Avexon śmiało redefiniuje przyjęte w branży standardy, a ponadprzeciętny zapał właściciela sprawia, że firma ma szansę już niebawem stać się przodującym graczem w zakresie obróbki metalu i wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. 

Pełna oferta firmy jest dostępna na stronie https://avexon.pl/

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.