• <
gryfia_70lat

Aparthotel już gotowy. Tu odpocznie cała branża morska [ZDJĘCIA]

AK

07.07.2021 09:11 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Aparthotel już gotowy. Tu odpocznie cała branża morska [ZDJĘCIA]

Partnerzy portalu

Aparthotel już gotowy. Tu odpocznie cała branża morska [ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot. Aparthotel

Apartgdynia to przestrzeń noclegowa w pobliżu Portu Gdynia, która powstała z myślą o pracownikach i pracodawcach przemysłu stoczniowego i morskiego. Podczas Dni Otwartych 26 czerwca obiekt odwiedziło wiele firm z branży morskiej i offshorowej zainteresowanych najmem apartamentów i pokoi.

Firma właśnie zakończyła budowę i od lipca można wynajmować apartamenty i pokoje. Aparthotel usytuowany jest blisko gdyńskiego portu i oferuje łącznie 185 miejsc noclegowych na wynajem krótko i długoterminowy.  

Przypomnijmy, że Apartgdynia to 87 mieszkań typu studio 1-2 osobowych (z łazienką i aneksem kuchennym), pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz 4 apartamenty typu suite. 

Pokoje wyposażone są w telewizor, meble garderobiane, zastawę kuchenną, pościel i ręczniki oraz dostęp do darmowego WIFI. Do dyspozycji Gości jest sala wypoczynkowa z minibarem, kanapami, „piłkarzykami" i dart-em.

Na terenie obiektu znajdują się samoobsługowa pralnia oraz parking na 25 aut (z możliwością postoju autobusu). Zarówno śniadania jak i całodniowe wyżywienie dostępne są w formie cateringu. Dodatkowo usługa concierge pozwoli pracodawcy na zapewnienie transferu Gości z lotniska, organizację czasu wolnego w mieście czy wynajęcie sali konferencyjnej.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.