• <
nauta_2024

Women Can Sea. Spotkanie mastermind z komunikacji: "Komunikacja w biznesie okrętowym"

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Women Can Sea. Spotkanie mastermind z komunikacji: "Komunikacja w biznesie okrętowym"

Partnerzy portalu

Fot. Women Can Sea

18 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie mastermind w ramach inicjatywy "Women Can Sea". Tym razem będzie dotyczyć komunikacji w biznesie okrętowym. 

Organizatorki inicjatywy zapraszają na spotkanie w temacie komunikacji w biznesie okrętowym, które będzie świetną okazją do poznania swojego indywidualnego typu osobowości. Uczestnicy wspólnie zastanowią się jak dostosować komunikację do odbiorcy a także wykonamy kilka praktycznych ćwiczeń. Całe spotkanie zostanie wzbogacone realnymi sytuacjami zawodowymi i wypracowanymi metodami jednej z morskich załogantek. Prelegentki podzielą się swoim doświadczeniem oraz wnioskami dotyczącymi komunikacji.

Do udziału w wydarzeniu zapraszane są: 

  • przedstawicielki przedsiębiorstw działających w szeroko pojętej branży morskiej, zarówno na wodzie jak i na lądzie,
  • studentki kierunków morskich,
  • kobiety związane z branżą morską, uczące się, bądź zainteresowane tematyką morską.

Spotkanie poprowadzi Izabela Klonowska-Hincka. Prelegentkami będą: Anna Koszałka i Paula Paczek. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapisy na spotkanie: app.evenea.pl

Women Can Sea powstało w listopadzie zeszłego roku. To projekt stworzony dzięki współpracy Stowarzyszenia Kobiet Branży Morskiej Inspira oraz Inkubatora STARTER. Ma on na celu wspieranie i aktywizację kobiet w branży morskiej. Zapraszamy na relację ze spotkanie inauguracyjnego przedsięwzięcie: gospodarkamorska.pl

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.