• <
gryfia_70lat

Unikalne rozwiązanie MSC na serwisie z Polski do Tunezji

01.09.2021 05:40
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Unikalne rozwiązanie MSC na serwisie z Polski do Tunezji

Partnerzy portalu

Unikalne rozwiązanie MSC na serwisie z Polski do Tunezji - GospodarkaMorska.pl
Fot. MSC

MSC Mediterranean Shipping Company, globalny lider w transporcie morskim i logistyce, oferuje unikalne rozwiązanie dla klientów wysyłających towary z Polski do Tunezji, dzięki swojej cotygodniowej regularnej siatce połączeń i specjalnej linii CON-RO.

Podróż ładunku w tej relacji trwa zaledwie 25 dni i łączy 3 serwisy MSC: NWC do IPAK, Levante Express oraz Line Tunis CON-RO – oferująca stałe zawinięcia do portu w ustalonych terminach i umożliwiająca przyspieszony rozładunek.

To atrakcyjne rozwiązanie skierowane jest do klientów mających trudności z pozyskaniem miejsca na statkach płynących do Tunezji czy do całej Afryki Północnej. Dzięki regularnemu rozkładowi MSC na tej relacji, oraz specjalnej linii CON-RO, serwis jest w stanie dopłynąć z Gdyni do portu w Tunis w tak szybkim czasie.

– To wyjątkowe rozwiązanie jest przykładem naszego proaktywnego podejścia do usprawniania transportu oraz oszczędzania czasu i pieniędzy naszych klientów – mówi Kornel Stefański, Sales & Trade Manager, MSC Poland.

– Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w eksporcie szerokiej gamy ładunków do Afryki Północnej, nasze zespoły obsługi klienta i sprzedaży wyspecjalizowały się w transporcie różnych towarów, takich jak papier, meble drewniane, sprzęt AGD, tworzywa sztuczne, polimery i inne. Ponadto MSC Poland oferuje usługi w zakresie logistyki śródlądowej do i z Gdyni. Ta wiodąca na rynku infrastruktura pozwala nam dostosować naszą ofertę do potrzeb biznesowych naszych klientów i zapewnić prawdziwie zindywidualizowaną obsługę – dodaje.

Szybszy czas transportu z Polski do Tunezji

Droga morska z Polski do Tunezji łączy 3 serwisy:

  • Gdynia/Polska (NWC to IPAK)
  • Antwerp/Belgia (Levante Express) 
  • Gioia Tauro/Włochy (Line Tunis CON-RO) 

* Przewidywany czas tranzytu do Tunezji to ok 25 dni.

MSC obsługuje rynki afrykańskie od 1971 roku i jest obecna w ponad 40 krajach. Ponieważ MSC stale rozwija swoją obecność w Afryce, nasze zespoły oferują zwiększony zakres usług dla wszystkich naszych klientów.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z lokalnym biurem MSC.

KONTAKT: 

MSC Poland Sp. z o.o.

Plac Kaszubski 17/208
81-350 Gdynia, Poland 

E-mail do działu sprzedaży: PL159-sales@msc.com
www: https://www.msc.com/poland-tunisia-service


Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.