• <
BOTA_2023

Zamet Industry po raz drugi z rzędu wyróżniony w rankingu Gazele Biznesu

PMK

05.02.2016 17:25 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Zamet Industry po raz drugi z rzędu wyróżniony w rankingu Gazele Biznesu

Partnerzy portalu

Zamet Industry po raz drugi z rzędu wyróżniony w rankingu Gazele Biznesu - GospodarkaMorska.pl

3 lutego spółka Zamet Industry S.A. odebrała wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu 2015. Podobnie jak w zeszłym roku, Zamet Industry znalazł się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, według rankingu przygotowanego przez Coface Poland na zlecenie „Pulsu Biznesu”.

Tegoroczna gala była podsumowaniem XVI edycji Gazel Biznesu – Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm. Celem rankingu jest promowanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Każda edycja zestawienia opiera się na wynikach firm za pełne trzy poprzedzające lata.

- Drugi rok z rzędu potwierdziliśmy przynależność do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm. Tegoroczne wyróżnienie w rankingu Gazel Biznesu jest dla mnie z jednej strony potwierdzeniem trafności kierunku, w jakim rozwija się Zamet Industry, a z drugiej jest nagrodą za determinację oraz ciężką pracę całego zespołu. Od lat konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju. Na nasze działania patrzymy długoterminowo i zawsze staramy się odpowiednio wcześnie reagować na zmieniające się warunki biznesu. Cieszę się, że nasz wysiłek i jego efekty są doceniane na zewnątrz - mówi Tomasz Jakubowski, Prezes Zarządu Zamet Industry S.A.

Analiza udostępnionych danych finansowych, zgłoszonych do rankingu przedsiębiorstw, przeprowadzana jest przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Gazele Biznesu odbywają się nie tylko w Polsce. Bliźniacze „Pulsowi Biznesu” dzienniki ekonomiczne organizują swoje edycje w Szwecji, Danii, Austrii, Rosji, Estonii, Słowenii, a także na Łotwie. W każdym z tych krajów rankingi przeprowadzane są w oparciu o krajową specyfikę i lokalne warunki gospodarcze.

Zamet Industry S.A. wykonuje m.in. urządzenia na platformy wiertnicze, urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu, urządzenia dźwigowe, przeładunkowe, urządzenia dla górnictwa i energetyki oraz wielkogabarytowe konstrukcje stalowe na potrzeby sektora infrastrukturalnego.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.