• <
smartre_2023

Nowy General Manager w Jotun Polska

27.01.2016 07:31 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Nowy General Manager w Jotun Polska - GospodarkaMorska.pl

Michael Thorup Kruse objął stanowisko General Managera Jotun Polska od stycznia 2016 roku. Karolina Dworak, która kierowała działaniami firmy w Polsce przez ostatnie 14 lat, przyjęła obowiązki Managing Director w Jotun Italia z siedzibą w Trieście.
 
Pochodzący z Danii, Michael Thorup Kruse pracuje w Jotunie od 1991 roku. Początkowo pełnił funkcję Global Key Account and Marine Sales Managera w Danii, a od 2012 roku zarządzał firmą Jotun na Filipinach.
 
Wywodząca się z Norwegii grupa JOTUN jest międzynarodowym producentem farb, lakierów oraz powłok proszkowych. Firma ma wieloletnie doświadczenie w stosowaniu systemów zabezpieczeń antykorozyjnych zarówno w przemyśle stoczniowym, jak i na lądzie. Jotun specjalizuje się w walce z korozją, oferując rozwiązania dla różnych potrzeb i warunków, także dla ekstremalnych, nietypowych sytuacji.

Firma pomaga dobrać gotowe systemy lakiernicze dla: okrętownictwa, konstrukcji stalowych, mostów, drogownictwa, budownictwa, kolei, rurociągów, górnictwa, przemysłu energetycznego i petrochemicznego. Posiada niezbędne dopuszczenia i aprobaty.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.