• <
nauta_2024

Gdańska Stocznia „Remontowa” w gronie najlepszych eksporterów na rynek francuski

15.09.2016 14:06 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Gdańska Stocznia „Remontowa” w gronie najlepszych eksporterów na rynek francuski

Partnerzy portalu

Gdańska Stocznia „Remontowa” w gronie najlepszych eksporterów na rynek francuski - GospodarkaMorska.pl

W siedzibie Ambasady RP w Paryżu 13 września odbyła się doroczna uroczystość przyznania nagród dla najlepszych eksporterów do Francji. Konkurs ma na celu wyróżnienie liderów polskiego eksportu na rynek francuski, a także zwrócenie uwagi francuskich środowisk gospodarczych na wysoką jakość i konkurencyjność polskiej oferty.

Nagrody przyznawane są przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Paryżu od 2004 roku. Laureaci nagrody wybierani są w oparciu o analizę wielkości oraz dynamiki eksportu w wyróżnionych branżach.

Organizowana w Ambasadzie RP w Paryżu ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych polskich eksporterów jest formą docenienia działalności polskich firm na rynku francuskim oraz stanowi okazję bezpośredniej promocji polskich firm w środowisku biznesowym.

Laureatami nagród za 2015 r. zostały następujące firmy:

- SUPERDROB S.A;
- GDAŃSKA STOCZNIA „REMONTOWA” im. J. Piłsudskiego S.A.;
- BARLINEK S.A.;
- SOLARIS BUS & COACH S.A.;
- Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku S.A. oraz firma FŁT Polska Sp. z o.o. (nagroda przyznana łącznie dla producenta i dystrybutora).

Laureaci nagrody otrzymali pamiątkowe statuetki z wygrawerowaną dedykacją i dyplom uznania podpisany przez ministrów spraw zagranicznych i rozwoju. Nagrody wręczyli Dariusz Wiśniewski, Ambasador RP w Paryżu, oraz Katarzyna Kuza, kierująca WPHI w Paryżu.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

EU_CERT_2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.