• <
siemens_gamesa_2022

Stocznia Gryfia wybrała inżyniera kontraktu dla nowego doku

jm

22.10.2021 15:54 Źródło: Inf. prasowa
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Stocznia Gryfia wybrała inżyniera kontraktu dla nowego doku

Partnerzy portalu

Stocznia Gryfia wybrała inżyniera kontraktu dla nowego doku - GospodarkaMorska.pl
Fot. GospodarkaMorska.pl

Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Eko-Inwest zostało wybrane przez Stocznię Gryfia do pełnienia funkcji inżyniera kontraktu dla inwestycji w zakresie modernizacji infrastruktury.

Eko-Inwest rozpocznie swoje działania w charakterze inżyniera kontraktu dla inwestycji w zakresie modernizacji infrastruktury na potrzeby posadowienia nowego doku pływającego przy Nabrzeżu Gdyńskim w Szczecinie od 1 listopada.

Eko-Inwest złożyło najkorzystniejszą pod wpływem kryteriów ofertę na pełnienie tej funkcji. Podpisana z Gryfią umowa obejmuje m.in. weryfikację dokumentacji projektowej, wspomaganie Portu na etapie przeprowadzania przetargu na wybór generalnego wykonawcy robót budowlanych, pełnienie nadzoru inwestorskiego podczas realizacji robót budowlanych i kompleksowe zarządzenia inwestycją.

Inwestycja dotycząca posadowienia nowego doku jest jedną z ważniejszych realizowanych przez Morską Stocznię Remontową Gryfia. Dzięki niemu stocznia będzie mogła realizować prace na większych niż obecnie jednostkach, co ma prowadzić do podniesienia zdolności produkcyjnej zakładu związanej z remontami i przebudowami statków.

Eko-Inwest pełniła funkcję inżyniera kontraktu przy innych dużych inwestycjach hydrotechnicznych, m.in. Budowy Nabrzeża w Porcie Zewnętrznym, wchodzącym w skład infrastruktury terminalu LNG w Świnoujściu.

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022
aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.