• <
konferencj_platforma_lng_2023

Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach - Seminarium PRS

06.10.2020 15:15 Źródło: PRS
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach - Seminarium PRS

Partnerzy portalu

Bezpieczny transport i składowanie materiałów niebezpiecznych w portach - Seminarium PRS - GospodarkaMorska.pl
źródło: PRS

Porty morskie pełnią niezwykle istotną rolę w łańcuchu operacji logistycznych na całym świecie. Dostępne przestrzenie pozwalają składować duże ilości wszelkich towarów, w tym także materiałów powszechnie uznanych za niebezpieczne. Wydarzenia z sierpnia 2020r. w Bejrucie pokazują, że brak zachowania należytych procedur oraz zabezpieczeń, może doprowadzić do katastrofy. W wyniku eksplozji zniszczony został port i wiele budynków w mieście. Co najmniej 250 tys. ludzi w wyniku eksplozji straciło swoje domy.

PRS kierując się interesem publicznym pomaga zapewnić bezpieczeństwo - realizujemy tę misję także poprzez edukację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szeroko pojętej branży morskiej, organizujemy seminarium poświęcone bezpiecznemu transportowi i składowaniu materiałów niebezpiecznych w portach.

Wszystkich zainteresowanych udziałem, w szczególności firmy spedycyjne i portowe, armatorów, stocznie, najemców powierzchni portowych i firmy świadczące usługi na terenach portowych, zachęcamy do rejestracji, poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Wydarzenie odbędzie się 30 października 2020 roku i będzie realizowane w formule online.

Gospodarka Morska
źródło: PRS
Bollore Logistics
NAVIRETECH

Dziękujemy za wysłane grafiki.