• <
nauta_2024

Rusza rejestracja na kolejną edycję Rejsu z GospodarkaMorska.pl - konferencja na morzu już we wrześniu

01.08.2023 19:06
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Rusza rejestracja na kolejną edycję Rejsu z GospodarkaMorska.pl - konferencja na morzu już we wrześniu

Partnerzy portalu

Rusza rejestracja na kolejną edycję Rejsu z GospodarkaMorska.pl - konferencja na morzu już we wrześniu - GospodarkaMorska.pl

Już w dniach 25-27 września z Portu Gdańsk, w kierunku szwedzkiego Nynäshamn, po raz kolejny wypłynie prom Nova Star wraz ze 150 uczestnikami konferencji Rejs z GospodarkaMorska.pl. Idea konferencji na morzu i o morzu, która powstała w 2020 roku na stałe weszła do kalendarza branży morskiej. Zapraszamy do rejestracji.

Dwudniowy rejs wypełniony będzie zarówno bogatym programem konferencyjnym jak i mocą dyskusji, integracji i rozrywki na pełnym morzu. Organizatorem wydarzenia jest wydawca portalu GospodarkaMorska.pl, głównymi partnerami Polskie Forum Technologii Morskich oraz Polferries. Ambasadorami tegorocznego Rejsu są Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” Spółka Akcyjna, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk oraz firmy Promap, Nyborg Mawent oraz Karstensen Shipyard Poland.

Jak co roku podczas konferencji wręczone zostaną nagrody "Latarnie Gospodarki Morskiej" w kategorii "Lider Technologii Morskich"


W programie oprócz bogatego programu konferencyjnego zwiedzanie Sztokholmu oraz muzeum Vasa.

Zapraszamy do rejestracji online - ilość miejsc i kabin ograniczona - kliknij tutaj >>>

Zobacz relację z poprzednich edycji Rejsu z GospodarkaMorska.pl

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.