• <

Roxtec Transit Operate

28.11.2022 08:30 Źródło: Roxtec Transit Operate

Partnerzy portalu

Roxtec Transit Operate - GospodarkaMorska.pl

Przejścia kablowe i rurowe mają kluczowe znaczenie dla poziomu bezpieczeństwa na statkach i jednostkach offshore, a także w każdym projekcie budowlanym. Roxtec Transit Operate™ to cyfrowy system zarządzania opracowany w celu umożliwienia kontroli, dokumentacji oraz śledzenia wszystkich przepustów przez cały cykl życia obiektu.

Narzędzie Roxtec Transit Operate™ zostało stworzone przez doświadczonych specjalistów firmy Roxtec, aby ułatwić dostęp do wszystkich istotnych informacji na temat każdego przepustu. Zapewnia ono natychmiastowy dostęp do informacji o stanie przepustów kablowych i rurowych oraz umożliwia jednoczesną współpracę wielu członków zespołu i dostawców. Wszystkie dane są synchronizowane w jeden doskonale zorganizowanym rejestrze. Skorzystaj z tego cyfrowego systemu zarządzania, aby umożliwić bezproblemową współpracę oraz zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa.

Chcesz mieć pełną kontrolę nad przepustami kablowymi i rurowymi?

Czy chcesz zapewnić wysoką jakość montażu uszczelnień przez cały cykl życia jednostki? Czy potrzebujesz cyfrowego rejestru z dziennikiem aktywności obejmującym każdą zmianę i modernizację, który można udostępniać instalatorom lub zewnętrznym inspektorom? Istnieje świetne oprogramowanie, które Ci w tym pomoże.

Link do testowego demo programu:
https://www.roxtec.com/pl/oprogramowanie/roxtec-transit-operate/wyprobuj-za-darmo/

Gospodarka Morska

Partnerzy portalu

seatech_390x100_2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.