• <

Armator ONE dołączył do giełdy Nyshex

PMK

15.12.2019 16:19 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Armator ONE dołączył do giełdy Nyshex - GospodarkaMorska.pl

Armator Ocean Network Express (ONE), dołączył do New York Shipping Exchange (NYSHEX), platformy wymiany dla spedytorów i przewoźników. Giełda posiada w swoich szeregach siedmiu głównych globalnych przewoźników oceanicznych reprezentujących ponad 60% globalnej pojemności kontenerowej. Przewoźnicy będący członkami reprezentują również wszystkie trzy sojusze żeglugi kontenerowej - 2M, Ocean Alliance i THE Alliance.

- NYSHEX pozwala nam oferować naszym klientom dodatkową platformę do zawierania z nami umów. Pomoże to naszym klientom zaplanować łańcuch dostaw i zarezerwować koszty transportu z góry - wyjaśnił Sundeep Sibal, starszy wiceprezes w ONE.

Jak informowano, kontrakty cyfrowe zawarte za pośrednictwem NYSHEX osiągnęły wskaźnik realizacji na poziomie 98,4%, znacznie poprawiając niezawodność zarówno dla nadawców, jak i przewoźników.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejni armatorzy po Maersk Line i HMM dołączyli do NYSHEX. Maersk Line jest pionierem wielu inicjatyw cyfrowych i cieszymy się, że możemy razem pracować nad digitalizacją procesu kontraktowania ładunków, a także poprawić niezawodność przesyłek. HMM to z kolei kolejny krok w rozwoju naszej obecności na rynku azjatyckim. Z każdym dodatkowym przewoźnikiem, który dołącza do giełdy, nasi członkowie korzystają z większej liczby ofert i usług do wyboru - powiedział Gordon Downes, prezes NYSHEX.

- Inwestycja w NYSHEX jest kolejnym przykładem naszego zaangażowania w bycie kluczowym graczem w cyfrowej transformacji naszej branży. Ta platforma pomoże nam rozszerzyć gamę produktów i usług cyfrowych, aby ostatecznie poprawić jakość obsługi klienta - powiedział Peter Hildebrandt, szef działu zarządzania przychodami w Maersk Line i przyszły przedstawiciel branży morskiej na Radzie NYSHEX.

- Nadszedł czas, aby stworzyć bardziej współpracujące środowisko dla wszystkich uczestników branży transportu morskiego. Właśnie dlatego cieszymy się z rozpoczęcia pilotowania procesów i technologii NYSHEX w Ameryce Północnej od marca 2018 roku w celu zwiększenia widoczności i pewności dla nadawców, co, jak mamy nadzieję, zaowocuje lepszymi doświadczeniami dla naszych klientów – dodał.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.