• <
PZT_980x120_gif_2020

W Lillestrøm pod Oslo rozpoczęły się targi Nor-Shipping 2019 (foto)

Strona główna Porty, logistyka W Lillestrøm pod Oslo rozpoczęły się targi Nor-Shipping 2019 (foto)

ew

04.06.2019 Źródło: własne
W Lillestrøm pod Oslo rozpoczęły się targi Nor-Shipping 2019 (foto) - GospodarkaMorska.pl

Wystartowała kolejna edycja odbywających się co dwa lata targów Nor-Shipping. To jedna z największych imprez światowej gospodarki morskiej. Na wydarzeniu będą obecni dziennikarze portalu GospodarkaMorska.pl. Relacje będzie można na bieżąco śledzić na naszej stronie internetowej.

Odbywające się co dwa lata Nor-Shipping to jedne z najpopularniejszych targów światowej gospodarki morskiej. Międzynarodowi wystawcy, liczne panele i konferencje stawiają je w czołówce tego typu imprez. W tym roku wydarzenie rozpoczęło się 4 czerwca w Lillestrøm pod Oslo i potrwa do najbliższego piątku.

W tym roku na 22 500 m2 będzie można zobaczyć najnowsze i najlepsze technologie morskie, usługi i rozwiązania. Wśród wystawców zaprezentują się także firmy z Polski. Bedą to m.in. ABB (stoisko E03-12), Bohamet (hala D, stoisko D06-29), Marine Projects Ltd. (hala D, D06-31), Nauta Shiprepair Yard (hala D, D05-18), PGZ Stocznia Wojenna (hala D, D05-18), Euro-Weld Sp.j. (hala D, D06-27) czy spółki z Grupy Remonotowa Holding (hala D, D06-37).

Nor-Shipping przyciąga głównych graczy przemysłu morskiego z całego świata. To miejsce podejmowania strategicznych transakcji, ponieważ sprzyja zarówno relacjom biznesowym, jak i spotkaniom towarzyskim. Jak powiedział Per Martin Tanggaard, dyrektor targów Nor-Shipping: "Po raz pierwszy na Nor-Shipping udało się wypełnić całą powierzchnię hal wystawienniczych w nowym miejsc. Jesteśmy pewni, że każdy związany z gospodarką morską znajdzie tu coś interesującego dla siebie."

Targi mają łączyć, prowokować i inspirować przemysł. Właśnie tam od ponad 50 lat lat powstają nowoczesne pomysły wpływające na całą gospodarkę morską. To okazja do zdobycia doświadczenia i cennych kontaktów na lata.

Nor-Shipping odbywa się od 1965 r. i uważane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń branży morskiej. Co dwa lata targi przyciąga przedstawicieli czołowych armatorów, stoczni, towarzystw klasyfikacyjnych. Wystawie towarzyszą też konferencje tematyczne i seminaria poświęcone bieżącym trendom rynku.

Na targach Nor-Shipping będzie można znaleźć nasz najnowszy katalog, który powstał w celu promocji polskich firm z branży morskiej. Dziennikarze portalu GospodarkaMorska.pl przygotują również relację filmową.

Źródło:
własne

Dziękujemy za wysłane grafiki.