• <
gryfia_70lat

Nowa mageneta dołącza do floty ONE

ew

26.07.2018 08:19 Źródło: własne

Partnerzy portalu

Nowa mageneta dołącza do floty ONE - GospodarkaMorska.pl

Kolejny kontenerowiec w charakterystycznym kolorze magenety dołączył do floty przewoźnika Ocean Network Express (ONE). Statek o nazwie ONE MINATO będzie pływał w ramach serwisu EC4 (East Coast 4), łączącego Azję ze wschodnim wybrzeżem USA. 

Ocean Network Express (ONE) powstał przez połączenie trzech japońskich przewoźników morskich: Kawasaki Kisen Kaisha, Ltd ("K" Line), Mitsui O.S.K. Lines, Ltd (MOL) i Nippon Yusen Kabushiki Kaisha (NYK). Według zapewnień założycieli, „ONE ma na celu przekształcić globalny biznes kontenerowy w całkowicie nowe i innowacyjne usługi. Oferujemy najlepszą jakość przy najbardziej konkurencyjnej cenie. Każde nasze działanie zostało opracowane, aby zapewnić zadowolenie na najwyższym poziomie”. Jak informuje przewoźnik, kontenerowce pomalowane na kolor magenta mają odzwierciedlać energiczne i innowacyjne podejście do klientów ONE.

ONE MINATO o nośności 147,00 t i 14,000 TEU został przekazany właścicielowi w Stoczni Hiroszima w Imabari Shipbuilding w Japonii 24 lipca. Jego długość wynosi 365.94 m a szerokość 51.2 m. Będzie zatrzymywał się w portach w Kaohsiung, Hongkongu, Yantian, Cai Mep, Singapurze, Suezie, Nowym Jorku, Norfolk, Savannah i Charleston.

Jak zapewnia w swoim komunikacie przewoźnik: "Wraz z dodaniem do naszej floty ONE MINATO, zapewniamy jeszcze wyższą jakość i bardziej konkurencyjne usługi dla naszych klientów."

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.