• <
PZT_1100x200_gif_2020

DSV z nagrodą Lidera Logistyki w badaniu Operator Logistyczny Roku

Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski DSV z nagrodą Lidera Logistyki w badaniu Operator Logistyczny Roku
DSV z nagrodą Lidera Logistyki  w badaniu Operator Logistyczny Roku - GospodarkaMorska.pl

pc

10.12.2018 Źródło: własne

DSV już czwarty rok z rzędu odbiera nagrodę w prestiżowym badaniu Operator Logistyczny Roku. W trakcie siedemnastej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji DSV Road zostało uhonorowane tytułem Lidera Logistyki w kategorii Usługi najwyższej jakości za odpowiednią cenę.

Wyniki badania zostały ogłoszone podczas jednego z największych w Polsce spotkań środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 4 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Nagrodę w imieniu operatora odebrał Filip Czerwiński, Prezes Zarządu DSV Road.

– To dla nas ogromny zaszczyt znaleźć się po raz kolejny głosami odbiorców naszych usług w czołówce polskiej branży TSL. Odbierając w zeszłym roku nagrodę w rankingu Operator Logistyczny Roku zapowiadaliśmy, że nie zamierzamy osiadać na laurach i będziemy wytrwale dążyć do tego, aby oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi. Dzięki ciężkiej pracy całego naszego zespołu udało nam się ten cel osiągnąć – mówi Filip Czerwiński, prezes zarządu DSV Road.

W uzasadnieniu nagrody twórcy rankingu wskazali takie aspekty, jak szeroki zakres wysokiej jakości usług pozwalających na ich integrowanie, umożliwiając DSV Road pozyskiwanie klientów także na usługi magazynowania czy dystrybucji towarów oraz efektywną politykę cenową, dzięki której operator jest w stanie zaproponować elastyczne rozwiązania logistyczne na najwyższym poziomie.

Operator Logistyczny Roku to badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza informacji o zakresie i jakości usług logistycznych oferowanych na rynku. DSV Road odebrało w nim do tej pory wyróżnienie w kategorii Spedycja Drogowa oraz trzecią nagrodę główną - Brązowe Godło. Badanie od kilkunastu lat prowadzi Data Group Consulting i Wydawnictwo Eurologistics. Na podstawie jego wyników powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów.

Ocenie poddawanych jest wiele elementów zarządzania firmą: potencjał konkurencyjny firmy, kompleksowość usług logistycznych, wykonanie założonych norm usług logistycznych, standard obsługi w ocenie kluczowych klientów, standard obsługi w ocenie ogółu klientów, pozycja lidera rynku w ocenie kluczowych klientów oraz pozycja lidera rynku w ocenie ogółu klientów.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych, posiadającym biura oraz oddziały w ponad 80 krajach na sześciu kontynentach, świadczącym każdego dnia usługi dla tysięcy klientów. DSV posiada globalny zasięg, ale w codzienne pracy koncentruje się na tym, aby lokalnie być zawsze blisko potrzeb i oczekiwań swoich klientów.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 34462,00 $ tona 6,28% 6 maj
 Cynk 2920,00 $ tona -0,51% 6 maj
 Aluminium 2476,00 $ tona 1,23% 6 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.