• <
PZT_1100x200_gif_2020

DTW Logistics zwiększa zatrudnienie

DTW Logistics zwiększa zatrudnienie - GospodarkaMorska.pl

pc

30.11.2016 Źródło: własne

DTW Logistics, polski operator logistyczny o zasięgu międzynarodowym, specjalizujący się w logistyce kontraktowej oraz transporcie i spedycji międzynarodowej, planuje wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z dynamicznym rozwojem firmy. Na początku 2017 roku DTW Logistics zamierza otworzyć nowy oddział w Łodzi, do którego właśnie rozpoczyna się rekrutacja spedytorów i handlowców.

Obecnie DTW Logistics poszukuje pracowników na różne stanowiska we wszystkich swoich lokalizacjach – w Kopytowie koło Błonia, Będzinie, Siedlcach i w Warszawie.

Rozwój DTW Logistics mocno przyspieszył w tym roku. Firma pozyskała nowych klientów, wynajęła nowe powierzchnie magazynowe, a teraz otwiera kolejną lokalizację. DTW Logistics posiada już magazyny w Kopytowie k. Błonia oraz w Będzinie, a także oddziały spedycji w Warszawie i w Siedlcach. Nowy, kolejny oddział spedycyjny w Łodzi ruszy już od stycznia 2017 roku. W łódzkim zespole zostaną zatrudnieni spedytorzy i handlowcy. Doświadczonych spedytorów firma poszukuje również w Warszawie i w Siedlcach oraz w swoich centrach magazynowych: w Będzinie i Kopytowie k. Błonia. W dwóch ostatnich lokalizacjach DTW Logistics zatrudnia także magazynierów i operatorów wózków widłowych.

Dodatkowo firma prowadzi program stażowy dla studentów, nie tylko z kierunków związanych z logistyką. DTW Logistics zaprasza do współpracy młodych ludzi, oferując im trzymiesięczny płatny staż, w czasie którego młody pracownik jest pod okiem opiekuna, pomagającego mu zdobyć odpowiednie kompetencje niezbędne na danym stanowisku.

Jeśli młody pracownik w tym okresie czasu wdroży się w wykonywane zadania, wówczas DTW Logistics chętnie podpisuje z nim umowę na dalszą współpracę. Firma proponuje staże w dziale księgowości, windykacji, spedycji, jak również w dziale handlowym. Oferta kierowana jest do studentów kierunków logistycznych, prawnych i ekonomicznych. Nie jest to jednak wymóg konieczny. DTW Logistics stawia na potencjał personalny, dając również szansę rozwoju osobom chcącym spróbować sił w danej dziedzinie, niekoniecznie związanej z kierunkiem ich wykształcenia – mówi Anna Opałczyk, specjalista ds. kadr i płac w Dziale Kadr DTW Logistics.

DTW Logistics oferuje swoim pracownikom nie tylko atrakcyjne wynagrodzenia, ale też bogaty pakiet dodatków pozapłacowych. Pracownicy firmy mogą liczyć m.in. na ubezpieczenie grupowe czy dodatkową opiekę medyczną.  To, co charakteryzuje DTW Logistics jako pracodawcę, to szczególna dbałość o dobrą atmosferę w pracy, np. w każdy ostatni piątek miesiąca zespoły w każdej z lokalizacji spotykają się na wspólnym obiedzie, gdzie mają możliwość skosztowania kuchni z wybranych regionów świata. Dodatkowo firma wspiera rozwój pasji oraz inicjatywy pracowników, sponsorując m.in. Pielgrzymkę na Rolkach czy udział w imprezach sportowych.

Rozwój DTW Logistics następuje tak szybko, że wzrost zatrudnienia jest bardzo dynamiczny. Świadczy o tym chociażby fakt, że zatrudnienie w firmie od roku 2012 wzrosło z 15 do 128 pracowników w chwili obecnej, a w nadchodzącym roku przewiduje się jego dalsze zwiększenie na poziomie dwucyfrowym i utworzenie kolejnych stanowisk pracy.

DTW Logistics działa na polskim rynku TSL od roku 2010, oferując swoim klientom usługi z zakresu logistyki kontraktowej, transportu drogowego, zarówno krajowego jak i międzynarodowego (FTL i LTL), oraz spedycji morskiej i lotniczej, jak również obsługę celną. Firma specjalizuje się w transporcie drogowym chłodniczym: uruchomiła dedykowaną usługę transportową Fresh&Frozen. Organizuje również transport produktów Health&Care, ADR oraz ładunków niestandardowych. Firma świadczy także usługi logistyki kontraktowej dla klientów branż, m.in.: spożywczej, meblarskiej, zabawkarskiej, w tym dla sektora e-commerce.

Źródło:
własne
Port Gdynia - Budowa infrastruktury portowej do odbioru ścieków ze statków w Porcie Gdynia - 390x150
port_gdańsk_sprzedaż_pge_390x100_2021

Surowce

 Ropa brent 64,38 $ baryłka  0,00% 21:58
 Cyna 34462,00 $ tona 6,28% 6 maj
 Cynk 2920,00 $ tona -0,51% 6 maj
 Aluminium 2476,00 $ tona 1,23% 6 maj
 Pallad 2680,00 $ uncja  0,00% 21:57
 Platyna 1191,10 $ uncja  0,00% 21:59
 Srebro 25,11 $ uncja  0,00% 21:59
 Złoto 1731,30 $ uncja  0,00% 21:59

Dziękujemy za wysłane grafiki.