• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Polferries wprowadza nową usługę we współpracy z portem w Ystad

rk

22.04.2024 21:38 Źródło: Polferries
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Polferries wprowadza nową usługę we współpracy z portem w Ystad

Partnerzy portalu

Fot. Polferries

Od 1 maja Polferries wprowadza nową usługę we współpracy z portem w Ystad. Są to darmowe, elektryfikowane miejsca parkingowe dla naczep. Oznacza to, że przewoźnicy mogą utrzymać działanie chłodni lub innych urządzeń elektrycznych bez obaw o dodatkowe koszty energii.

Polferries podkreśla, że przykłada wagę bezpieczeństwa i efektywności kosztowej w działalności logistycznej klientów. Przypomina, że postój naczep do 48 godzin na strzeżonym parkingu portowym w Ystad jest bezpłatny.

Polska Żegluga Bałtycka (Polferries) to polskie przedsiębiorstwo armatorskie z siedzibą w Kołobrzegu, oferujące usługi przewozowe od 1976 roku. Flotę stanowi 5 promów, łączących codziennie Polskę ze Skandynawią na trasach Gdańsk-Nynashamn oraz Świnoujście-Ystad. Co roku pokłady statków zapełniają się setkami tysięcy pasażerów. Firma oferuje przewóz osób, samochodów ciężarowych i osobowych, organizację konferencji i eventów firmowych na morzu, posiada też ofertę rejsów turystycznych.

Aktualnie trwa budowa najnowszego promu firmy, Varsovia, który przechodzi obecnie próby morskie. Będzie on jak dotąd największą jednostką, która opuści stocznię Cantiere Navale Visentini we Włoszech.

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.