• <
siemens_gamesa_2022

Obserwuj na bieżąco co dzieje się na wejściu do Gdyńskiego Portu!

28.07.2020 13:25 Źródło: gdynia.pl
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Obserwuj na bieżąco co dzieje się na wejściu do Gdyńskiego Portu!

Partnerzy portalu

Obserwuj na bieżąco co dzieje się na wejściu do Gdyńskiego Portu!  - GospodarkaMorska.pl
fot. WebCamera.pl/gdynia.pl

Molo Południowe, gdyńskie plaże czy marina jachtowa na żywo nie są już zaskoczeniem, ale możliwość zobaczenia na internetowej kamerze wielkiego promu wchodzącego do portu – jak najbardziej. Miłośnicy morskich klimatów i żeglugi mogą teraz obserwować, co dzieje się na wejściu do gdyńskiego portu.

Emocje jak na ostrodze

Wypłynięcie wielkiego promu Stena Line do Szwecji przy zachodzącym słońcu czy kontenerowiec z nietypowym ładunkiem, który z centymetrową dokładnością wchodzi do portu? Wszystko zależy jedynie od cierpliwości obserwatora. Teraz takie widoki znalazły się w zasięgu kilku kliknięć.

Portal WebCamera.pl we współpracy z Portem Gdynia uruchomił nowy podgląd z internetowej kamery. Od teraz internauci mogą obserwować na żywo główne wejście do gdyńskiego portu i kanał portowy. Kamera jest dostępna TUTAJ.

Dzięki temu nie trzeba być w Gdyni, żeby poczuć morski klimat. Jeżeli ktoś zatęskni za niepowtarzalnym widokiem statków zmierzających wprost do swojego celu, przed monitorem lub smartfonem może poczuć się jak na popularnej Ostrodze Pilotów! Dla ułatwienia obserwacji można skorzystać z mapy ruchu morskiego, np. na stronie marinetraffic.com i sprawdzić, jakie jednostki są w danej chwili blisko wejścia do portu w Gdyni.

Więcej Gdyni pod okiem kamer

Przypomnijmy, że już wcześniej pojawiła się możliwość obserwowania Gdyni z internetowych kamer. Te zostały umieszczone w najbardziej atrakcyjnych turystycznie punktach miasta – na plaży w Śródmieściu, na Akwarium Gdyńskim z widokiem na marinę i Molo Południowe oraz w Orłowie, skąd można podejrzeć, co dzieje się na molo i plaży. Wszystko w jakości HD.

Wystarczy wpisać adres gdynia.pl/kamery i można podglądem na żywo sprawdzić np. pogodę, ilość zajętych miejsc w marinie czy rozejrzeć się za wolnym miejscem na plażowanie. Polecamy!

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
Bollore_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.