• <

Najwyższej jakości rozwiązania w zakresie projektowania i inżynierii morskiej w NED-Project

Strona główna Stocznie, offshore Najwyższej jakości rozwiązania w zakresie projektowania i inżynierii morskiej w NED-Project
Najwyższej jakości rozwiązania w zakresie projektowania i inżynierii morskiej w NED-Project - GospodarkaMorska.pl
fot. NED-Project/YT

sons

02.12.2020 Źródło: Ned-Project

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w branży morskiej oraz wiedzy przekazywanej przez kolejne pokolenia inżynierów NED-Project tworzy innowacyjne jednostki każdego typu i świadczy usługi na każdym etapie inwestycji.

Wiedza specjalistów NED-Project wraz z najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami pozwalają tworzyć projekty charakteryzujące się wysoka wydajnością i efektywnością, w których bezpieczeństwo załogi i zysk armatora są kluczowymi priorytetami firmy.

NED-Project oferuje projekty i usługi spełniające wysokie wymagania stawiane przez branżę morskiej energetyki wiatrowej. Zakres pracy obejmuje: wsparcie inżynierskie, consulting, analizy i obliczenia, zarządzanie projektami oraz projekty specjalistycznych jednostek offshore.

Branża offshore wymaga specjalistycznych umiejętności i wiedzy. NED-Project udało się je pozyskać dzięki udziałowi w projektach kilku platform wydobywczych dla polskich i niemieckich klientów, a także dzięki rozwijaniu swoich autorskich koncepcji statków. Firma dostarczyła MV Alboatross – kluczowy statek we flocie pół-zanurzalnych jednostek OHT oraz Bo-Do Constructor – barkę do układania kabli podmorskich, która obecnie jest w rękach Boskalis.

Przy rosnącym zapotrzebowaniu na zwiększenie mocy morskiej energii wiatrowej, firma dostarcza skutecznych rozwiązań, aby mieć realny wpływ na globalne przejście na morską energię odnawialną.

NED-Project poświęcił znaczną ilość czasu na opracowanie autorskich projektów, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć wydajne, opłacalne jednostki przeznaczone do budowy i serwisowania morskich farm wiatrowych.

Dedykowane branży morskiej energetyki wiatrowej portfolio zawiera:

●    Statki do instalacji turbin wiatrowych (WTIVs)

●    Statki obsługujące turbiny wiatrowe (WFSVs)

●    Statki transportujące serwisantów (CTVs)

●    Statki do układania kabli podmorskich (CSs)

NED-Project jest solidnym partnerem w dziedzinie projektowania statków. Aby otrzymać ofertę firmy prosimy o kontakt na: sales@ned-project.eu

Zapraszamy do obejrzenia floty do budowy morskich farm wiatrowych w filmie 360° - aby przeglądać w trybie AR polecamy uruchomić na telefonie.

Surowce

 Ropa brent 55,81 $ baryłka  0,00% 23:54
 Cyna 22000,00 $ tona -2,85% 22 sty
 Cynk 2651,00 $ tona -2,07% 22 sty
 Aluminium 1975,00 $ tona -0,85% 22 sty
 Pallad 2328,00 $ uncja  -0,13% 00:52
 Platyna 1105,40 $ uncja  -0,20% 00:55
 Srebro 25,50 $ uncja  -0,12% 00:55
 Złoto 1849,95 $ uncja  -0,01% 00:55

Dziękujemy za wysłane grafiki.