• <
siemens_gamesa_2022

Morska Agencja Gdynia rozrasta się o nowe magazyny w Gdańsku [WIDEO, ZDJĘCIA]

AK

16.11.2021 23:42
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Morska Agencja Gdynia rozrasta się o nowe magazyny w Gdańsku [WIDEO, ZDJĘCIA]

Partnerzy portalu

Morska Agencja Gdynia rozrasta się o nowe magazyny w Gdańsku [WIDEO, ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot., wideo: MAG

Morska Agencja Gdynia, specjalizująca się w logistyce oraz transporcie drogowym, kolejowym i morskim, zdecydowała się powiększyć wolumen powierzchni magazynowej w parku Panattoni Tricity East o kolejne 7 100 mkw. Spółka kontynuowała współpracę z Cresa Polska.

Morska Agencja Gdynia posiada magazyny w Panattoni Park Tricity East I i Panattoni Park Tricity East II. Podpisanie kontraktu z nowym klientem skutkowało koniecznością zabezpieczenia kolejnej powierzchni, znajdującej się w sąsiednim Panattoni Park Tricity East III.

– Konsolidujemy powierzchnię w Gdańsku. Interesują nas projekty szyte na miarę, a wszystko pod kątem działań kontenerowych – mówi Michał Śmigielski, prezes zarządu Morskiej Agencji Gdynia. 

Panattoni Park Tricity East III to hala magazynowa klasy A o łącznej powierzchni niemal 33 000 mkw., w której istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowo-produkcyjnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż. Wydzielone jednostki odpowiadają potrzebom logistyki, dystrybucji, składowania czy lekkiej produkcji. Bliskość portu oraz trasy ekspresowej S7 gwarantuje sprawną dystrybucję nie tylko w regionie, ale także na rynku międzynarodowym.

– Dynamiczny rozwój Morskiej Agencji Gdynia spowodował, że zarząd firmy podjął decyzję o zwiększeniu użytkowanej powierzchni magazynowej w Gdańsku. Szybka decyzyjność i dobra organizacja spółki pozwoliły na sfinalizowanie transakcji w ciągu kilku dni – dziś najemca operuje już na wynajętej przestrzeni. Cieszymy się, że po raz kolejny w mogliśmy wesprzeć Morską Agencję Gdynia swoją wiedzą i doświadczeniem – powiedział Michał Rafałowicz, dyrektor regionu pomorskiego w firmie Cresa Polska.

– Cieszymy się z wręcz skokowego rozwoju naszych powierzchni magazynowych w tym roku, tym bardziej, że na tym nasze plany się nie kończą. Z pomocą Cresa Polska rozpatrujemy różne opcje na przyszłość – powiedziała Monika Urbaniak, dyrektor zarządzająca w Morskiej Agencji Gdynia.

O MAG

Morska Agencja Gdynia jest obecna na polskim rynku od 1951 r. Początkowo działalność firmy koncentrowała się m.in. na świadczeniu usług agencyjnych dla statków. Dziś, dzięki ekspansji operacji i poszerzeniu kompetencji, spółka zapewnia kompleksową obsługę transportu ładunków z dowolnego miejsca na świecie. Jej oferta skierowana jest również do klientów specjalizujących się w transporcie ładunków ponadgabarytowych, płynnych czy sypkich.
O Cresa

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. 

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
Bollore_390x100_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.