• <
KONGSBERG_2023

Marcin Głuszyk został nowym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Bilfinger Tebodin w Polsce

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Marcin Głuszyk został nowym Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w Bilfinger Tebodin w Polsce

Partnerzy portalu

Fot. Bilfinger Tebodin

Marcin Głuszyk dołączył do kierownictwa Bilfinger Tebodin jako nowy Dyrektor ds. rozwoju Biznesu na koniec 2023 roku. Awansował ze stanowiska Starszego Kierownika Projektu w Dziale Inżynieryjnym, gdzie odgrywał kluczową rolę w sprzedaży i zarządzaniu projektami. Odpowiadał za budowanie strategicznych relacji z kluczowymi Klientami.

- Teraz mam możliwość dzielenia się najlepszymi praktykami i moim know-how w naszym zespole ds. rozwoju biznesu i w całej firmie - powiedział Marcin Głuszyk.

- Polski rynek jest bardzo dynamiczny, wielowarstwowy i dostosowuje się do aktualnej sytuacji na świecie, a jednocześnie jest otwarty zarówno na globalnych, jak i lokalnych inwestorów. Obserwujemy wzrost liczby projektów z zakresu efektywności energetycznej, a także nowych projektów, które korzystają z centralnego położenia Polski i jej wysoko rozwiniętej infrastruktury - dodał Marcin.

Bilfinger Tebodin jest wielobranżową firmą konsultingową, inżynieryjną i zarządzającą projektami a także częścią Bilfinger, globalnego dostawcy usług przemysłowych.

Marcin Głuszyk ma ponad 15 lat doświadczenia w realizacji projektów z wielu różnych dziedzin. Pozyskuje nowych klientów, nawiązuje i utrzymuje z nimi relacje. Zapewnienie najwyższej jakości usług, optymalizacja procesów i rozwój prowadzonego biznesu zawsze były w centrum jego uwagi. Marcin Głuszyk posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Przed dołączeniem do Bilfinger Tebodin reprezentował firmę Mott MacDonald Polska jako Resource Manager dla Global Delivery Services w biurze w Gdańsku. Pracował także w roli Projektanta. Należy do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

AVEXON

Dziękujemy za wysłane grafiki.