• <
bulk_cargo_port_szczecin

Postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i członków zarządu spółki w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

08.02.2024 15:00 Źródło: Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i członków zarządu spółki w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Rada Nadzorcza Spółki „Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.” z siedzibą w Szczecinie ul. Bytomska 7, 70-603 Szczecin działając w oparciu o kompetencje określone w § 26 pkt 4 i § 30 Statutu Spółki „Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.” ogłosiła 7 lutego br. postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska w składzie zarządu.

Jak podano na stronie, chętni mogą składać wnioski na stanowiska prezesa zarządu, wiceprezesa ds. infrastruktury oraz wiceprezesa ds. ekonomiczno - finansowych. Informacje co do wymagań na konkretne stanowiska, a także odpowiednie dokumenty i formularze znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

Przypomnijmy, że 31 stycznia nowa Rada Nadzorcza odwołała zarząd spółki.

Wedle podanych na początku roku informacji, porty Szczecin i Świnoujście przeładowały w 2023 roku około 36 mln ton ładunków, co jest wynikiem zbliżonym do rezultatu z 2022 roku. Najwięcej było surowców energetycznych, w tym oleju napędowego i gazu oraz zbóż. W ostatnich latach w portach prowadzony był także szereg inwestycji, w tym przebudowa terminala promowego. Trwa także budowa terminala instalacyjnego w Świnoujściu, na wczesnym etapie uzgodnień jest budowa głębokowodnego terminala kontenerowego.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.