• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Konferencja naukowa „Smart Port. The merged sea & space network”

15.09.2020 11:55 Źródło: Baltic Sea & Space Cluster
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Konferencja naukowa „Smart Port. The merged sea & space network”

Partnerzy portalu

Konferencja naukowa „Smart Port. The merged sea & space network”  - GospodarkaMorska.pl
fot. mat. prasowe

Bałtycki Klaster Morski i Kosmiczny (BSSC), Komisja Nauk Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku oraz Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni (WSAiB), przy współpracy z Polską Agencją Kosmiczną (POLSA), zapraszają na międzynarodową konferencję „Smart Port. The merged sea & space network", która odbędzie się w dniu 24 września 2020 roku, w godz. 9:30–16:30, w auli im. prof. Jerzego Młynarczyka WSAiB (ul. Kielecka 7).

Bałtycki Klaster Morski i Kosmiczny (Baltic Sea & Space Cluster) jest popularyzatorem polskiego sektora morskiego i kosmicznego oraz propagatorem idei „Polski morskiej" – wykorzystywania potencjału wynikającego z położenia Polski nad Morzem Bałtyckim. Klaster jest aktywnym członkiem European Network of Maritime Clusters  i United Nations Global Compact oraz działa na platformie European Cluster Collaboration Platform. To kluczowy klaster morski w Europie Środkowej i Wschodniej, znaczący w Regionie Morza Bałtyckiego i Unii Europejskiej, rozpoznawalny na światowym rynku gospodarki morskiej, o czym świadczy partnerska współpraca z klastrami działającymi w Stanach Zjednoczonych, Azji i Afryce Południowej.

Celem konferencji jest wymiana myśli, idei i doświadczeń, oraz debata na temat wykorzystywania nowoczesnych technologii, w szczególności w branży morskiej i kosmicznej, a także w zarządzaniu portami i miastami. Konferencja składać się będzie z trzech paneli: studentów, praktyków i naukowców.

Szczegółowe informacje oraz rejestracja na konferencję (formularz) dostępne są na stronie internetowej pod linkiem: www.smartport.wsaib.pl

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami sanitarno -epidemiologicznymi. Podczas konferencji obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz utrzymania bezpiecznego dystansu.

Udział w formie stacjonarnej na podstawie zgłoszeń (ograniczona ilość miejsc dla uczestników w auli). Jednocześnie dostępna będzie internetowa transmisja na żywo konferencji (również obowiązuje rejestracja internetowa poprzez w/w link).

Wydarzenie jest bezpłatne. Link pozwalający na uczestnictwo online dostępny po rejestracji. Do niniejszej informacji załączam agendę konferencyjną oraz grafiki do wykorzystania.

Szczegółowy program - smartport.wsaib.pl/#event-slides


Gospodarka Morska
fot. mat. prasowe
bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.