• <
nauta_2024

Konferencja „Morska flota handlowa pod narodową banderą. Polską racją stanu!"

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Konferencja „Morska flota handlowa pod narodową banderą. Polską racją stanu!"

Partnerzy portalu

Fot. mat. prasowe

W ciągu ostatnich lat, wraz z rozwojem całej gospodarki, postępuje również rozwój gospodarki morskiej. Dynamicznie wzrastają przeładunki w polskich portach oraz umacnia się pozycja polskich stoczni. Jednak, nadal słabym punktem gospodarki morskiej pozostaje żegluga pod narodową banderą.

Dlaczego jest nam potrzebna morska flota handlowa? Co zrobić i jak zrobić, aby uprawianie żeglugi pod narodową banderą stało się opłacalne a flota handlowa stała się mocnym punktem gospodarki morskiej? O tym będzie konferencja. O tych sprawach będą mówili i dyskutowali prelegenci oraz uczestnicy konferencji. 

Konferencja organizowana jest pod auspicjami Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

Konferencja odbędzie się 24 kwietnia 2024 roku w godzinach 9:30 - 14:00 na Wydziale Nawigacyjnym UM przy al. Jana Pawła II 3 w Gdyni.

Program konferencji i rejestracja:

https://sites.google.com/view/polskabandera-konferencja/

Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja wg kolejności zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. Wymagane potwierdzenie udziału w formularzu rejestracyjnym na stronie internetowej konferencji.

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

EU_CERT_2024

Dziękujemy za wysłane grafiki.