• <
gryfia_70lat

Endego, czyli nowa twarz CADM Automotive

ac

28.06.2021 10:45 Źródło: inf. prasowa
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Endego, czyli nowa twarz CADM Automotive

Partnerzy portalu

Endego, czyli nowa twarz CADM Automotive  - GospodarkaMorska.pl
Fot. prasowe

CADM Automotive oficjalnie zakończył proces rebrandingu i stał się Endego. Prócz nowej nazwy firmy, zmiany obejmowały nową identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Jest to kolejny ważny kamień milowy w historii spółki, będący bezpośrednim rezultatem nowej strategii skupiającej się na ewolucji, której celem jest stanie się wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych E2E dla szerokiej gamy branż.

Nowy wizerunek wyraża wartości stanowiące podstawę działalności firmy. Zaangażowanie, pasja i gotowość do stawiania czoła nowym wyzwaniom są od lat wpisane w DNA spółki. Na przestrzeni ostatnich tygodni, przemiana została szczegółowo zaprezentowana w mediach społecznościowych Endego oraz w bezpośredniej komunikacji z partnerami i klientami.

Jakość, kreatywność i zaangażowanie

Endego to naturalna ewolucja w długiej historii firmy, która do zeszłego roku skupiała się głównie na rozwiązaniach inżynieryjnych i projektowych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dziś jej możliwości są znacznie większe. Powiększający się nieustannie zespół inżynierów umożliwił znaczne poszerzenie portfolio usług. Endego dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania dla wszystkich sektorów transportu, przemysłu, produktów konsumenckich, a nawet wyposażenia medycznego.

Obecnym celem jest osiągnięcie pozycji w pełni rozwiniętego, międzybranżowego dostawcy usług inżynieryjnych E2E (end to end = od koncepcji do produkcji) i zwiększenie skali działalności w ciągu najbliższych trzech lat. Od dłuższego czasu firma wzmacnia swoją obecność i pozycję nie tylko w Europie, ale także poza nią. 

Endego dysponuje bogatą bazą klientów z Niemiec, Belgii, Francji, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Chin i Japonii, konsekwentnie poszerzając zasięg i przekształcając się w prawdziwie globalnego gracza. To między innymi ich wsparcie oraz zaufanie, którym od lat obdarzają spółkę, pozwoliły na tak szybki i zrównoważony rozwój.

Spoglądając w przyszłość

Spółka jest obecna na rynku od ponad dziewięciu lat, ale ostatnie zmiany ilustrują gotowość do zrealizowania ogromnego potencjału, którym dysponuje. Endego to nie tylko zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów, ale też grupa kreatywnych i głodnych nowych doświadczeń innowatorów.

Ogromna wiedza i doświadczenie jakimi dysponuje firma umożliwiły jej obrócenie minionego, trudnego dla wszystkich branż roku, w okazję do rozwoju. Zakończony sukcesem proces dywersyfikacji branżowego portfolio i poszerzenie zakresu kompetencji to tylko wstęp do dalszej ewolucji. Endego nie zwalnia tempa i z optymizmem spogląda w przyszłość.

Dalsze informacje są dostępne na nowej stronie internetowej firmy: endego.com.

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.