• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Wytyczne Brytyjskiej Izby Żeglugi dla promów podczas COVID-19

19.08.2020 08:55 Źródło: Marek Czernis Kancelaria Radcy Prawnego
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Wytyczne Brytyjskiej Izby Żeglugi dla promów podczas COVID-19

Partnerzy portalu

Wytyczne Brytyjskiej Izby Żeglugi dla promów podczas COVID-19 - GospodarkaMorska.pl
fot. wikipedia

Brytyjska Izba Żeglugi opublikowała Poradnik, który stanowi dokument informacyjny i wytyczne dla brytyjskich promów pasażerskich podczas COVID-19. Poradnik ten został opracowany w porozumieniu z partnerami branżowymi i członkami Izby.

Informacje i wskazówki są skierowane w szczególności do portów i terminali promowych oraz operatorów regularnych usług promowych, którzy obsługują rejsy z Wielkiej Brytanii zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Poradnik określa optymalne sposoby kontynuowania działalności, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa pasażerom, w tym porady dotyczące dystansu społecznego, usług gastronomicznych i procedur załogi.

Wprowadzenie Poradnika nastąpiło po ankiecie przeprowadzonej przez brytyjską gazetę „Independent”, która wykazała, że ​​promy są najpopularniejszą formą transportu w porównaniu z samolotami, pociągami i autobusami, a 43 procent respondentów ankiety na Twitterze stwierdziło, że w dobie koronawirusa podróż promem jest ich preferowanym środkiem transportu.

Poradnik dostępny jest pod adresem internetowym: https://ukchamberofshipping.com

Marek Czernis Kancelaria Radcy Prawnego

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.