• <

Terminal przeładunkowy surowców rolnych w Świnoujściu firmy BUNGE [foto, wideo]

14.08.2020 12:33 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Terminal przeładunkowy surowców rolnych w Świnoujściu firmy BUNGE [foto, wideo]

Partnerzy portalu

Terminal przeładunkowy surowców rolnych w Świnoujściu firmy BUNGE [foto, wideo] - GospodarkaMorska.pl
fot. GospodarkaMorska.pl

Terminal magazynowo - przeładunkowy dla surowców rolnych w Świnoujściu, należący do spółki Bunge Polska, został oddany do eksploatacji w 2011 roku. To nowoczesna jednostka, specjalizująca się głównie w przeładunkach zbóż oraz śrut nasion oleistych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznych oraz wdrożonym systemom bezpieczeństwa, terminal zapewnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa przeładowywanych surowców.

Terminal przy Nabrzeżu Portowców dysponuje pojemnością magazynową wynoszącą 55 tys. ton, a jego roczna zdolność przeładunkowa szacowana jest na ok. 700 tys. ton. Warto zaznaczyć, że jednostka obsługuje także statki pełnomorskie, w tym klasy Supramax oraz Panamax.

Bunge Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Bunge - światowego lidera w przetwórstwie nasion oleistych i największego na świecie producenta olejów roślinnych. Terminal w porcie morskim w Świnoujściu jest jedną z największych inwestycji spółki w tej części Europy.


bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.