• <
Famor_1100x200_2022

Firma Nanni Diesel już w Polsce - wyłączny przedstawiciel Phoenix Poland

ew

07.05.2020 08:49 Źródło: własne
Strona główna Przemysł Stoczniowy, Stocznie, Statki Firma Nanni Diesel już w Polsce - wyłączny przedstawiciel Phoenix Poland

Partnerzy portalu

Firma Nanni Diesel już w Polsce - wyłączny przedstawiciel Phoenix Poland - GospodarkaMorska.pl

Phoenix Poland jest wyłączny przedstawicielem Nanni Diesel, firmy z Francji o rodowodzie włoskim z 70-letnią tradycją. Nanni Diesel oferuje silniki od 10 do 2000 KM przeznaczone dla różnych aplikacji i potrzeb klientów.

Silniki Nanni montowane sa na jachtach żaglowych, motorowych, kutrach, statkach rybackich i łodziach ratunkowych. Zaangażowanie Nanni w ochronę środowiska zaczyna się od prawidłowego obliczenia specyfikacji silnika, umożliwiając jachtowi osiągnięcie określonej prędkości przelotowej, bez przeciążania go.

Opracowana wiedza techniczna i wiedza Nanni zawsze zapewniały niezawodne i wysokiej jakości produkty o dużym nacisku przy niskiej prędkości obrotowej.

Silniki Nanni korzystają z wysoce zaawansowanej konstrukcji, dzięki czemu są tak ekologiczne, jak to możliwe, bez uzależnienia od zbyt wyrafinowanej technologii. Są w stanie pracować w trudnych warunkach przy minimalnej konserwacji. Phoenix Poland jako wyłączny dystrybutor na terenie RP  gwarantuje dostępność części zamiennych i siatkę serwisową na terenie całego kraju.

Ponadto, nowoczesny warsztat gwarantuje wykonanie remontów w najwyższym standardzie i z dwuletnia gwarancją. Phoenix Poland oferuje montaż nowych silnikow Nanni i wyposażenia na jednostkach pływających „pod klucz”, wymianę układów napędowych i zespołów prądotwórczych wraz z kompletnym osprzętem oraz ustawianie linii wałów napędowych i przekładni.

Phoenix Poland posiada niezbędną wiedzę „know-how” oraz uprawnienia do odbiorów gwarancyjnych urządzeń statkowych oraz jachtowych. Jak przyznają przedstawiciele firmy: "Naszym klientom udzielamy wsparcia w doborze urządzeń, optymalizacji napędu, analizy drgań i hałasu oraz ich minimalizacji. Realizujemy również zlecenia estymacji prędkości, oporów kadłuba CFD oraz obliczenia drgań skrętnych układu napędowego. Ponadto, zajmujemy się projektowaniem oraz przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej dla układów napędowych, systemu hydrauliki siłowej, instalacji elektrycznej, instalacji wodnej, klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji zgodnie z wymaganiami instytucji klasyfikacyjnych".

Phoenix Poland sp. z o.o.oferuje szeroką gamę silników i agregatów prądotwórczych w aplikacjach lądowych i morskich. Silniki i agregaty prądotwórcze oferowane przez Phoenix Poland sp. z o.o. na rynku polskim spełniają wszystkie wymagane prawem normy emisji spalin i normy jakości. Oferowane przez firmę rozwiązania są produkowane na terenie UE, co gwarantuje najwyższą jakośći gwarancję rzetelności i trwałości  produktów. 

 

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.