• <

Rozpoczyna się trzeci Rejs z Gospodarką Morską

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Od 25 do 27 września na pokładzie promu Nova Star trwa III edycja konferencji na morzu "Rejs z GospodarkaMorska.pl". To już kolejny raz, gdy przedstawiciele najważniejszych firm i instytucji związanych z branżą morską spotykają się, aby dyskutować na jej temat w trakcie podróży przez morze.

W tegorocznej edycji bierze udział blisko 150 uczestników. Organizatorzy zaplanowali udział 25 ekspertów, a sprawy morskie będą omawiane podczas pięciu paneli tematycznych, poświęconych najbardziej aktualnym problemom i zagadnieniom w polskiej branży morskiej, czyli transformacji energetycznej, nowym technologiom, kierunkom rozwoju, korelacji między stoczniami i portami, a także finansom. Osoby biorące udział w rejsie będą miały okazje także zwiedzić Muzeum Vasa w Sztokholmie. 

Honorowy patronat nad dotychczasowymi edycjami konferencji objęło Ministerstwo Infrastruktury. Partnerami wydarzenia są TUiR WARTA oraz Zarząd Morskiego Portu Gdańsk. Organizatorem wydarzenia  jest wydawca GospodarkaMorska.pl, a z większą ilością informacji na jego temat można zapoznać się na stronie wydarzenia. Współorganizatorami konferencji są Polskie Forum Technologii Morskich oraz Polferries

okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.