• <
nauta_2024

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej "Wulkan" sp. z o.o. ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu

Strona główna Przemysł Stoczniowy, Przemysł Morski, Stocznie, Statki Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej "Wulkan" sp. z o.o. ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu

Partnerzy portalu

Fot. Stocznia Szczecińska "Wulkan"

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej "Wulkan" sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ogłasza postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa zarządu oraz wiceprezesa zarządu ds. operacyjnych. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w siedzibie zarządu spółki do 20 marca 2024 r.

Przypomnijmy, że w lutym sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, wiceminister Arkadiusz Marchewka poinformował, że zarząd Stoczni Szczecińskiej "Wulkan" Sp. z o.o. wraz z jego prezesem, Markiem Opowiczem został odwołany. Wiceminister dodał, że odbędzie się tam audyt i kontrola wszystkich działań, które wcześniej były w niej podejmowane.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa oraz wymagań stawianych przez Radę Nadzorczą znajdują się na stronie internetowej:

https://stoczniawulkan.pl/postepowanie-kwalifikacyjne-na-stanowisko-prezesa-zarzadu/

https://stoczniawulkan.pl/postepowanie-kwalifikacyjne-na-stanowisko-wiceprezesa-zarzadu/

 

etmal_790x120_gif_2020

Partnerzy portalu

aste_390x150_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.