• <

Stena Line zmodernizuje kolejne dwa promy. Nowa jakość na trasie Rostock-Trelleborg

ew

17.12.2019 12:29 Źródło: promyskat.pl
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Stena Line zmodernizuje kolejne dwa promy. Nowa jakość na trasie Rostock-Trelleborg

Partnerzy portalu

Stena Line zmodernizuje kolejne dwa promy. Nowa jakość na trasie Rostock-Trelleborg - GospodarkaMorska.pl

Stena Line zmodernizuje kolejne dwa promy wchodzące w skład jej floty. Chodzi o jednostki, które obsługują na co dzień połączenie Trelleborg-Rostock.

Prace mają się rozpocząć jeszcze w grudniu. Obejmą one m.in. modernizację kabin oraz stref przeznaczonych dla pasażerów na obsługujących wspomniane połączenie promach Mecklenburg-Vorpommern oraz Skåne. Zgodnie z filozofią przyświecającą przewoźnikowi, po zakończeniu robót pasażerowie będą mogli korzystać z przestronnych i jasnych wnętrz (tam gdzie to możliwe pomieszczenia zostaną scalone w większą całość), zaprojektowanych zgodnie ze skandynawskim wzornictwem wg wskazówek zawartych w Stena Line Design Book.

Modernizacje będą się odbywać w czasie zaplanowanych wcześniej pobytów w stoczniach. Prace remontowe prowadzone na obu promach mają pozostać bez wpływu na działalność operacyjną przewoźnika.

„Inwestycje oraz renowacje tych dwóch statków są istotnym elementem podróży zmierzającej do zapewnienia naszym gościom fantastycznych doświadczeń w czasie podróży” - powiedział Ron Gerlach ze Stena Line.

Wszelkie prace remontowane mają zostać ukończone przed przyszłorocznym szczytem sezonu. Wartość inwestycji wyniesie ok. 5 milionów euro.

Stena Line podkreśliła, że na trasie Rostock-Trelleborg udało się odnotować w ostatnich latach imponujące wzrosty. W tym roku liczba pasażerów na tej linii po raz pierwszy przekroczy 400 tysięcy.

Źródło:
promyskat.pl

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.