• <
Kongres_Polskie_Porty_2030

DFDS poszerza swoją ofertę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń cargo

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski DFDS poszerza swoją ofertę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń cargo

Partnerzy portalu

DFDS poszerza swoją ofertę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń cargo - GospodarkaMorska.pl

DFDS wprowadza istotne zmiany na jednej z popularnych tras. Armator zdecydował się poszerzyć ofertę kursów, które do tej pory funkcjonowały jako połączenia towarowe i zaprosić na nie także pasażerów.

Istotne zmiany wprowadzone zostaną na trasie Zeebrügge-Rosyth. Rejsy na promach towarowych, które służą do przewozu pojazdów ciężarowych, naczep czy kontenerów, będą mogli też rezerwować pasażerowie. DFDS przypomniało, że pasażerowie od lat mają możliwość podróżowania też na typowo towarowej linii Ghent–Goteborg. Teraz taka opcja będzie dostępna na kolejnej trasie.

„Od 15 maja 2018 r. zaproponujemy klientom indywidualnym możliwość podróżowania w charakterze pasażerów na naszych jednostkach cargo pomiędzy Zeebrügge oraz Rosyth. Będą mogli podróżować samotnie, ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Będą mogli zabrać samochód, motocykl, przyczepę kempingową czy kamper” - powiedział Sam de Wilde z DFDS.

Przewoźnik przypomniał, że podróżowanie na wymienionych liniach promem dedykowanym przewozowi towarów wymaga od pasażerów nieco cierpliwości. Podróż ze Szwecji do Belgii trwa 32 godziny, a ze Szkocji do Belgii – 23 godziny. Ale taka forma podróżowania ma też wiele atutów. Oprócz tego, że można zabrać swój pojazd, do dyspozycji gości pozostaje wiele wygód. Jak zauważył Sam de Wilde, pasażerowie, którzy decydują się na podróż promem, przybywają do miejsca przeznaczenia wypoczęci, a w trakcie rejsu mogą korzystać z posiłków oraz oferty napojów.

DFDS oferuje 16 kursów tygodniowo (łącznie w obu kierunkach) na trasie Ghent–Goteborg oraz w sumie 6 kursów tygodniowo na trasie Zeebrügge-Rosyth.

Źródło:
promyskat.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.