• <
CHIPOLBROK_2026_1100x200_75_LAT

Paweł Siemek dołącza do zarządu Naftoportu

port gdansk
fot. GospodarkaMorska.pl

Naftoport ogłosił, że do zarządu spółki dołączył Paweł Siemek – w przeszłości m.in. prezes LOTOS Petrobaltic.

Naftoport poinformował na portalu LinkedIn, że do zarządu spółki dołączył Paweł Siemek. 

Paweł Siemek jest doświadczonym menedżerem. Zajmował pozycje m.in. w Shellu, OMV AG, PGNiG, IBM, był też prezesem LOTOS Petrobaltic. Według opublikowanej informacji posiada on szerokie doświadczenie w obszarach logistyki surowców energetycznych, projektów M&A i doradztwa strategicznego dla branży oil&gas. 

Siemek dołącza w zarządzie Naftoportu do Daniela Betkego, który od kwietnia tego roku pełni funkcję prezesa spółki. 


SOLID PORT_790_140_2024
JOTUN_2026
MORSKA_AGENCJA_GDYNIA_75LAT_PORTY, LOGISTYKA

Dziękujemy za wysłane grafiki.