• <

Nowy silnik morski C32B od CAT

gm

16.08.2022 09:00

Partnerzy portalu

Nowy silnik morski C32B od CAT - GospodarkaMorska.pl
Źródło: Eneria

Zaprojektowany specjalnie z myślą o użytkownikach jachtów rekreacyjnych.

Podróżowanie, spędzanie czasu na wodzie z rodziną i przyjaciółmi, znajdowanie okazji do relaksu i odprężenia, odkrywania i zabawy – żeglarstwo to przede wszystkim doświadczenie radości z chwili i przewidywanie tego, co nas czeka.

Praktycznie każdy użytkownik jachtu chce cieszyć się chwilami na morzu i nie martwić się szczegółami operacyjnymi związanymi z serwisem i konserwacją urządzeń napędowych znajdujących się pod pokładem jachtu. Szuka tym samym jednostki pływającej, która pozwoli mu spełnić te oczekiwania.

Potencjał w tym zakresie dostrzegł amerykański producent silników i agregatów prądotwórczych – Caterpillar, pracując nad nową odsłoną sprawdzonego i docenionego przez lata silnika morskiego C32. Połączył sprawdzone, niezawodne źródło zasilania z niezrównanym pakietem usług i rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla właścicieli jachtów rekreacyjnych, dla których duża moc i bezawaryjna praca silnika ma duże znaczenie.,


Gospodarka Morska
Źródło: Eneria


Od teraz użytkownicy jachtów otrzymują potrzebną moc w kompaktowym opakowaniu. Przy mocy 2433 KM nowy C32B zapewnia największą moc dostępną w 12-cylindrowym silniku okrętowym, zapewniając taką samą gotowość do działania jak silniki 16-cylindrowe, ale w lżejszej i mniejszej obudowie.

Dlaczego to jest tak ważne?

Mniejszy rozmiar i waga silnika oznaczają zoptymalizowanie powierzchni użytkowej pod pokładem łodzi oszczędzając miejsce przeznaczone na maszynownię. Dzięki temu użytkownicy jachtów zyskują dodatkową przestrzeń na rozbudowane pomieszczenia mieszkalne, większe pomieszczenia ogólnodostępne lub miejsce na sprzęt wodny.

Doceń przyjemności z cichszej pracy.

Użytkownicy korzystający z jachtów wyposażonych w rekreacyjny silnik napędu głównego C32B mogą czerpać więcej przyjemności z jachtingu również dzięki cichszej pracy silnika. Podczas podróży na morzu często spędza się czas na rozmowach z gośćmi lub sobą nawzajem. Nowy Cat C32B jest tak cichy, że można prowadzić rozmowy na pokładzie przy normalnej głośności, nawet gdy jacht pracuje na pełnych obrotach. Dzieje się tak, dzięki zaawansowanemu układowi paliwowemu z jednostkowym wtryskiem paliwa. Od teraz użytkownicy jachtów z nowymi silnikami C32 od CAT mogą czerpać ile się da z relaksu na wodzie.


Ciesz się wolnym od zmartwień czasem na wodzie.

Przyjemność z żeglugi powinna być priorytetem nr 1 na pokładzie każdego jachtu rekreacyjnego, dlatego wybierając jacht powinniśmy rozważyć zakup silnika, który pozwoli na realizację naszych marzeń podróżniczych w poczuciu spokoju i bezpieczeństwa. Dlatego każdy kapitan pokocha najnowocześniejsze elementy sterujące i łatwe w obsłudze systemy monitorowania nowego silnika CAT C32B oraz dodatkową usługę CAT Consierge Plus - najwyższej jakości pomoc techniczną, która zapewnia w 100 procentach bezproblemową obsługę każdej jednostki pływającej. Możliwa jest też opcja  całodobowego dostęp do osobistego konsjerża w celu proaktywnego monitorowania silnika, wszystkich planowanych przeglądów, globalnej pomocy w dokach i nie tylko. Dzięki takiemu wsparciu użytkownicy jachtu z nowym modelem C32B od CAT nie muszą się już martwić o swój silnik, bez względu na to, dokąd zaprowadzą ich morskie podróże.

Nowy C32B w opinii wielu Klientów to „najprzyjemniejszy” do posiadania i obsługi silnik jachtowy na rynku wyprodukowany przez koncern CATERPILLAR, w Polsce reprezentowany przez Enerię.

Wybierając nowy silnik morski CAT® C32B do zasilania swojego jachtu, klienci otrzymują coś więcej niż tylko silnik, otrzymują bezproblemowe doświadczenie żeglarskie, którego oczekują i na które niewątpliwie zasługują.

Gospodarka Morska
Źródło: Eneria

Partnerzy portalu

aste_580x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.