• <

MSC Poland – Twój ekspert w transporcie nabiału do Afryki Zachodniej

jb

06.02.2023 19:55 Źródło: MSC
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski MSC Poland – Twój ekspert w transporcie nabiału do Afryki Zachodniej

Partnerzy portalu

MSC Poland – Twój ekspert w transporcie nabiału do Afryki Zachodniej - GospodarkaMorska.pl
Fot. Shipping Dairy Cargo | MSC

Eksport produktów mlecznych z Polski rośnie z roku na rok – wynika z danych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wzrost wartości eksportu wynika przede wszystkim z wyższego wolumenu sprzedaży poszczególnych kategorii, w szczególności mleka w proszku i mleka UHT. Według Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich, Polska jest największym unijnym dostawcą odtłuszczonego mleka w proszku do Algierii.

Polski rynek mleczarski stale rośnie 

Przemysł spożywczy jest ważną i silną gałęzią polskiej gospodarki, a kraj znajduje się w czołówce produkcji żywności w UE. Głównymi atutami są wysoka jakość produktów, tradycja, a także duży potencjał innowacyjności. Według Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w tym roku spodziewany jest znaczny rozwój sektora spożywczego, a najnowsza prognoza przewiduje, że pomimo trudnej obecnej sytuacji społeczno-ekonomicznej polski rynek spożywczy będzie nadal rósł.

Pasja, rozwój, technologia  

Pasja do morza i oceanów sprawia, że statki MSC przemierzają świat docierając do odległych zakątków. Innowacje napędzają sposób, w jaki firma rozwija technologię, aby transportować towary szybciej, wydajniej i w bardziej zrównoważony sposób. MSC jest obecne w 155 krajach, zawija do ponad 520 portów na całym świecie, posiada odpowiedni know-how i sprzęt, aby utrzymać ładunki w idealnym stanie. Rosnąca flota i wyspecjalizowane zespoły ekspertów świadczą o zaangażowaniu. MSC to firma rodzinna i koncentruje się na swoich korzeniach, budując i utrzymując długoterminowe relacje z klientami niezależnie od ich wielkości i skali prowadzonego biznesu. 

Szybko i bezpiecznie 

MSC oferuje szybkie i bezpieczne rozwiązania transportowe do dowolnego miejsca na świecie. Bez względu na to jakie produkty nabiałowe są przewożone, lokalni eksperci zapewnią potrzebne wsparcie wymagane na każdym etapie procesu dostawy. MSC zapewnia również szeroką siatkę połączeń, atrakcyjne czasy tranzytu i usługi „od drzwi do drzwi” między Europą a Afryką Zachodnią.

Gospodarka Morska
Il. Shipping Dairy Cargo | MSC


Transport mleka w proszku i UHT 

MSC dba o bezpieczeństwo oraz stosuje się do wymagań sanitarnych w całym procesie transportu, zapewniając terminową i sprawną dostawę produktów mlecznych z Polski do odbiorców w Afryce Zachodniej.

Gospodarka Morska
Il. Shipping Dairy Cargo | MSC


Profesjonalny zespół MSC ze szczególną starannością zajmuje się eksportem mleka w proszku, mleka UHT i innych ładunków mlecznych. 

Dzięki doskonałej dostępności kontenerów i wiodącej pozycji na rynku MSC jest zaufanym partnerem dla światowych producentów i dostawców nabiału.

Gospodarka Morska
Fot. Shipping Dairy Cargo | MSC
Gospodarka Morska
Fot. Shipping Dairy Cargo | MSC


Zrównoważony łańcuch dostaw


Silne wartości MSC znajdują odzwierciedlenie w długoterminowym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój. Firma konsekwentnie dba o minimalizowanie wpływu branży transportu morskiego na środowisko naturalne i z dumą, wspólnie ze swoimi partnerami tworzy odpowiedzialne łańcuchy dostaw. Zrównoważony rozwój to dla MSC priorytet biznesowy. 

Eksperci dla Ciebie


Eksperci MSC są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z dedykowanego rozwiązania i skontaktuj się z lokalnym działem sprzedaży MSC Poland poprzez e-mail: [email protected]. Zapraszamy także do odwiedzenia oficjalnej strony msc.com

Zdjęcia oraz ilustracje: Shipping Dairy Cargo | MSC

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.