• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Logistyka i hokej pod jednym dachem. Nowy Magazyn MAG w Gdańsku otwarty

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Logistyka i hokej pod jednym dachem. Nowy Magazyn MAG w Gdańsku otwarty

Partnerzy portalu

Fot. GospodarkaMorska.pl

Nowy, potężny magazyn Morskiej Agencji Gdynia, zlokalizowany w CTPark Gdańsk, został wczoraj oficjalnie otwarty. Przestrzeń wprowadza szereg nowoczesnych rozwiązań logistycznych i okazję do nietypowej integracji załogi. Uroczystość nie ograniczyła się do tradycyjnego przecięcia wstęgi – zamiast tego gospodarz zaskoczył gości dynamicznym pokazem sportowym.

Obiekt o powierzchni 21 tys. metrów kwadratowych jest strategicznie położony w sąsiedztwie terminala kontenerowego Baltic Hub. Magazyn stanowi nowy punkt na mapie operacji logistycznych firmy. Wyposażony jest w nowoczesne technologie, w tym w wózki widłowe MECLIFT 1812 R, które zwróciły uwagę obecnych na otwarciu dzięki swojej funkcjonalności i estetyce. 

Główną atrakcją był mecz, w którym uczestniczyła drużyna MAG Hockey Team. Pokaz umiejętności na rolkach  podkreślił zaangażowanie firmy w promocję zdrowego stylu życia i sportu jako elementu budowania zespołu. Gra była nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do integracji pracowników i kontrahentów.

Rozwój infrastruktury magazynowej MAG odzwierciedla wzrastające zapotrzebowanie rynku. Zwiększenie przepustowości jest odpowiedzią na dynamiczne zmiany w branży logistycznej, szczególnie w kontekście rosnącego znaczenia Gdańska jako kluczowego portu przeładunkowego w Europie.

Morska Agencja Gdynia dzięki nowej inwestycji ma nadzieję na dalsze umacnianie swojej pozycji na rynku oraz podniesienie jakości świadczonych usług logistycznych. Jednocześnie firma zapowiada kolejne inicjatywy mające na celu integrację i współpracę.

bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.