• <
smartre_2023

Jak będzie wyglądać port morski Mrzeżyno? Jest koncepcja projektu

23.11.2020 11:45 Źródło: Urząd Morski w Szczecinie
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Jak będzie wyglądać port morski Mrzeżyno? Jest koncepcja projektu

Partnerzy portalu

Jak będzie wyglądać port morski Mrzeżyno? Jest koncepcja projektu - GospodarkaMorska.pl
fot. Urząd Morski w Szczecinie

Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie przystąpił do sporządzenia projektu planu zagospodarowania przestrzennego morskich wód wewnętrznych w granicach portu morskiego w Mrzeżynie.

Obecnie opracowana została Koncepcja projektu planu.

Ze względu na obowiązujący stan epidemiologiczny w kraju, ograniczający zgromadzania, Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie odstąpił od bezpośredniej prezentacji ww. dokumentacji planu, w formie spotkania konsultacyjnego.

W związku z powyższym prezentacja Koncepcji projektu planu udostępniona zostaje od dnia 23 listopada br. na stronie internetowej Urzędu Morskiego w Szczecinie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opracowaniem, a także wysłuchaniem prezentacji dotyczących procesu planistycznego oraz rozwiązań przyjętych w koncepcji projektu planu.

Jednocześnie informujemy, iż po zapoznaniu się z ww. koncepcją możliwe będzie odniesienie się do zapisów w niej zawartych, zgłoszenie ewentualnych uwag i opinii (w formie pisemnej na adres Urzędu Morskiego w Szczecinie, za pośrednictwem platformy ePuap lub za pośrednictwem poczty elektronicznej) – do dnia 4 grudnia br.Więcej informacji TUTAJ

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.