• <
Kongres Polskie Porty 2030 edycja 2024

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022 – ruszyła rejestracja

jm

05.09.2022 23:00
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022 – ruszyła rejestracja

Partnerzy portalu

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022 – ruszyła rejestracja - GospodarkaMorska.pl

Ruszyła rejestracja uczestników na Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022, które odbędzie się 14 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Tegoroczne Forum będzie już 21. edycją wydarzenia. Po ostatniej pandemicznej edycji w wersji online, impreza powraca do klasycznej formuły z aktywnym udziałem uczestników. Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji złożonej z reprezentantów branży morskiej w kraju.

W programie znalazło się pięć paneli dyskusyjnych poświęconych różnym zagadnieniom, ale także wystąpienia gości honorowych czy prelekcje dotyczące m.in. wpływu sytuacji geopolitycznej na region Pomorza, przewidywań dla globalnej gospodarki na najbliższe lata, 100-lecia Portu Gdynia czy podsumowania ostatnich osiągnięć polskiego przemysłu stoczniowego.

– Forum stanowi miejsce wymiany poglądów i dyskusji dla osób związanych z szeroko rozumianym sektorem gospodarki morskiej. Miasto wspiera rozwój każdego biznesu, jednak obszar gospodarki morskiej jest nam szczególnie bliski, dlatego z radością organizujemy wydarzenie umożliwiające spotkanie specjalistów, które pozwala omówić najważniejsze wyzwania dla branży, sprzyja budowaniu dobrych relacji oraz być może zaowocuje nowymi projektami i kontraktami – podkreśla Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Tegoroczne dyskusje skupiać się będą wokół pięciu bloków tematycznych:
1. Technologie Morskie
2. Porty Morskie
3. Logistyka Morska
4. Przemysł Jachtowy
5. Energia Odnawialna.

– Tematy do dyskusji szeroko konsultujemy zarówno w Polsce jak i za granicą. Chcemy, aby Forum Gospodarki Morskiej Gdynia było wiodącym w skali kraju i Europy miejscem biznesowych kontaktów dla przedstawicieli firm gospodarki morskiej, mediów oraz organizacji reprezentujących branże morskie. – mówi Sławomir Kalicki, prezes Inter Marine Sp. z o.o., lider i współorganizator Forum.

Szczegóły dotyczące agendy wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.forum.gdynia.pl.

Udział w Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2022 może bezpłatnie wziąć każdy chętny, ale liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Swoją obecność należy potwierdzić poprzez wcześniejszą rejestrację na stronie Forum, która jest już dostępna: www.forum.gdynia.pl/rejestracja


bulk_cargo_port_szczecin

Partnerzy portalu

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.