• <
bulk_cargo_port_szczecin

DFDS uspokaja pasażerów po ogłoszeniu przez rząd nowych przepisów dotyczących kwarantanny

14.08.2020 20:40 Źródło: mat. prasowe
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski DFDS uspokaja pasażerów po ogłoszeniu przez rząd nowych przepisów dotyczących kwarantanny

Partnerzy portalu

DFDS uspokaja pasażerów po ogłoszeniu przez rząd nowych przepisów dotyczących kwarantanny - GospodarkaMorska.pl
fot. DFDS

Operator promowy będzie nadal obsługiwał trasy pasażerskie między Wielką Brytanią, Francją i Holandią. Firma oferuje Gwarancję Podróży z opcją bezpłatnej ponownej rezerwacji do 24 godzin przed rejsem. Wprowadzono szeroko zakrojone środki w celu przystosowania promów do podróży z zachowaniem zasady dystansu społecznego.

W następstwie ogłoszenia przez rząd, że Francja i Holandia zostały dodane do brytyjskiej listy krajów objętych kwarantanną, firma promowa DFDS zapewnia podróżnych, że będzie nadal realizować ich wakacyjne plany.

Firma, która obsługuje 57 rejsów dziennie na trasach z Dover do Calais i Dunkierki, trzy dziennie między Newhaven i Dieppe oraz codzienne rejsy między Newcastle a Amsterdamem, będzie nadal świadczyć usługi pasażerskie, aby ułatwić podróżowanie między Wielką Brytanią a kontynentem.

“Klienci z zakupionymi rezerwacjami lub rozważający rezerwację wakacji w Europie mogą być pewni, że będziemy nadal obsługiwać nasze trasy pasażerskie między Wielką Brytanią, Francją i Holandią. Chociaż mogły się zmienić ustalenia dotyczące tego, co muszą zrobić po powrocie z wakacji, nadal zapewniamy bezpieczny i relaksujący sposób podróżowania do kontynentu i z powrotem ”- powiedział Kasper Moos, szef ds. krótkich tras i pasażerów w DFDS.

DFDS wdrożył szereg procedur i środków bezpieczeństwa na swoich statkach, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego i zapewnić dobre samopoczucie pasażerów i załogi. Obejmuje to ulepszone programy czyszczenia, zmniejszoną liczbę pasażerów na każdym ze statków, zapewnienie środków dezynfekujących do rąk we wszystkich punktach kontaktu z klientami oraz wprowadzenie obowiązku noszenia masek na pokładzie statków z Wielkiej Brytanii do Francji. Na trasach z Dover do Francji wszystkie rezerwacje obejmują bezpłatny posiłek w restauracjach na pokładzie, co oznacza, że pasażerowie mogą uniknąć konieczności przerywania podróży na posiłek przed wejściem na pokład. Punkty gastronomiczne na pokładzie promów na trasie z Newcastle do Amsterdamu dają pasażerom możliwość wspólnego posiłku, choć z zachowaniem dystansu. Podczas dokonywania rezerwacji online można zarezerwować kolację i śniadanie.

Dla większego spokoju pasażerów, DFDS oferuje podróżującym na swoich trasach z Dover i Newcastle Gwarancję Podróży, co oznacza, że klienci mogą bezpłatnie anulować podróż i dokonać ponownej rezerwacji. Klienci muszą po prostu zadzwonić do DFDS UK 0044 344 8486090 zanim planowana podróż ma się odbyć. Gwarancja Podróży dotyczy wszystkich rezerwacji na podróże do 31 grudnia 2020 roku, włącznie.

Więcej informacji na temat usług DFDS i ustaleń dotyczących dystansowania się na statkach firmy można znaleźć pod adresem https://www.dfds.com/en-gb/passenger-ferries/rediscover-freedom/safety-measures.

Pasażerowie powinni zapoznać się z najnowszymi poradami dotyczącymi podróży do Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii w celu uzyskania wskazówek dotyczących samoizolacji oraz tego, czy muszą podać dane kontaktowe po przybyciu do portu docelowego

Należy pamiętać, że wszyscy pasażerowie muszą mieć rezerwację na podróż przed przybyciem do portu.

DFDS to największa, zintegrowana firma żeglugowo-logistyczna w Europie Północnej z siatką około 30 tras i 50 statków towarowych oraz pasażerskich.

DFDS może poszczycić się oferowaniem światowej klasy promów i usług oraz największym wyborem tras promowych do Europy Północnej.

W Wielkiej Brytanii firma obsługuje przewozy pasażerskie na trasach z Dover do Calais, z Dover do Dunkierki, z Newcastle do Amsterdamu oraz z Newhaven do Dieppe.

DFDS otrzymało tytuł „Wiodącego Europejskiego Operatora Promów” przez osiem lat z rzędu (2012-2019), a także „Wiodącego Operatora Promów na Świecie” przez ostatnie dziewięć lat (2011-2019).

DFDS obsługuje obecnie do 54 rejsów dziennie pomiędzy Dover i Francją na trasach Dover-Dunkierka oraz Dover-Calais. DFDS oferuje również dwa rejsy dziennie pomiędzy Newcastle i Amsterdamem. Ponadto, sieć DFDS obejmuje usługi pasażersko-towarowe między Newhaven i Dieppe, gdzie cztery rejsy dziennie obsługiwane są przez Transmanche Ferries.
Aby uzyskać więcej informacji o DFDS lub sprawdzić najnowszy rozkład rejsów, taryfy i oferty na wszystkich trasach z Wielkiej Brytanii, wejdź na www.dfds.com

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.