• <
BOTA_2023

DFDS otwiera połączenia do Francji

06.07.2020 11:25 Źródło: DFDS

Partnerzy portalu

DFDS otwiera połączenia do Francji - GospodarkaMorska.pl
fot. dfds.com
Pasażerowie ponownie na pokładach promów z Dover do Francji i z Newhaven do Dieppe już od 10 lipca. Zniesienie obostrzeń w podróżowaniu otworzyło Francję na angielskich turystów. Nowe środki bezpieczeństwa zastosowane na pokładach promów umożliwiają pasażerom przebywanie w bezpiecznej odległości, ciesząc się świeżym powietrzem, otwartym morzem i swobodą podróżowania promem.

Operator promowy DFDS ponownie powita wczasowiczów na trasach do Francji od 10 lipca 2020 roku.

Firma, która podczas zamknięcia granic nieprzerwanie obsługiwała połączenia z Dover do Calais i do Dunkierki oraz z Newhaven do Dieppe otwiera swoje kursy dla turystów już w następny piątek. Podróżujący mogą łatwo dostać się do głównej sieci autostrad dzięki idealnemu rozmieszczeniu tras promowych DFDS. Kolejnym krokiem jest wjechanie na drogę i podziwianie zapierających dech w piersiach widoków Normandii i Bretanii lub urzekającej przyrody regionu Cote d’Opale w północnej Francji. Dogodnie zlokalizowane porty docelowe DFDS przybliżają wspaniałe francuskie destynacje, od których dzieli Cię rejs trwający zaledwie 90 minut lub dwie godziny na trasach z Dover i cztery godziny z Newhaven. Mnóstwo pięknych plaż, zabytków kulturalnych i historycznych oraz trasy rowerowe przez wsie i piesze wycieczki są w zasięgu ręki.

Zabranie swojego samochodu daje podróżnym możliwość bardziej dokładnego odkrycia miejsc docelowych i cieszenia się, że całe doświadczenie odbywa się zupełnie bezstresowo. Składa się na to między innymi możliwość rozprostowania nóg i pełnego wykorzystania przestrzeni oraz świeżego powietrza na pokładzie. Mimo że podróże zmieniły się po zamknięciu spowodowanym COVID-19, pasażerowie mogą nadal spakować do samochodu tyle bagażu, ile potrzebują, aby czuć się jak w domu nawet będąc daleko od niego.

Kasper Moos, Dyrektor ds. Krótkich tras i Pasażerów w DFDS, powiedział: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać pasażerów na naszych trasach do Francji tego lata, aby mogli cieszyć się swobodą i świeżym powietrzem, które daje im podróż promem. Nasze zespoły ciężko pracowały przez cały okres zamknięcia, aby utrzymać przepływ niezbędnych towarów i pomóc podróżnym wrócić do domu. Teraz, gdy otwieramy się ponownie na wczasowiczów, nie możemy się doczekać, aby pomóc naszym pasażerom cieszyć się spokojnym i relaksującym początkiem letniej przerwy, na którą tak oczekują."

DFDS wprowadziło szereg środków bezpieczeństwa na pokładzie, aby zapewnić dobre samopoczucie pasażerów. Zapewnione zostały środki do dezynfekcji rąk w strefach pasażerów, zainstalowano ekrany Plexi Glass w punktach informacyjnych i kasach oraz ograniczono liczbę osób w sklepie na pokładzie w jednym momencie. Podczas wchodzenia i schodzenia z pokładu oraz w miejscach publicznych na pokładzie należy zawsze zakładać osłony twarzy lub maski.

Firma oferuje również bezpłatny posiłek dla każdego pasażera, który zarezerwował podróż na trasach z Dover. Pasażerowie otrzymują kupon przy odprawie i mogą odebrać posiłek w jednej z trzech restauracji lub w kawiarni na pokładzie. Aby cieszyć się większą prywatnością i dodatkową przestrzenią, a także bezpłatnymi przekąskami podczas krótkich rejsów, pasażerowie mogą rozszerzyć swoją rezerwację, aby obejmowała dostęp do strefy Premium Lounge, ekskluzywnego obszaru schowanego z dala od głównych miejsc publicznych. Koszt takiego udogodnienia to zaledwie 12 GBP za osobę w jedną stronę. Alternatywnie, strefa Relax Lounge na pokładzie statków Dover do Dunkierki oferuje pasażerom możliwość odprężenia się w prywatnej, zamkniętej kopule w cichej strefie w cenie zaledwie 6 funtów za osobę w każdą stronę (dostęp dozwolony dla pasażerów powyżej 16 lat)

Dla totalnego spokoju Twojej głowy, DFDS oferuje Gwarancję Podróży 2020 dla rezerwacji na trasach między Wielką Brytanią a Francją. Pasażerowie, którzy zarezerwują swój rejs bezpośrednio przez stronę DFDS, będą mogli bezpłatnie anulować swój rejs do 31 grudnia 2020r.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować swój wyjazd na lato wejdź na www.dfds.com.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.