• <
bulk_cargo_port_szczecin

Członek zarządu Baltic Hub w wypowiedzi odnośnie współpracy bankowów i branży morskiej

Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Członek zarządu Baltic Hub w wypowiedzi odnośnie współpracy bankowów i branży morskiej

Partnerzy portalu

Fot. PAP MediaRoom

Zdaniem Adama Żołnowskiego, członka zarządu Baltic Hub sp. z o. o. i uczestnika debaty eksperckiej zamykającej 9. Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, wzrost potencjału zarówno polskich banków, jak i przedsiębiorstw, może przenieść ich współpracę na zupełnie nowy poziom.

„To oczywiste, że banki nie dają pieniędzy za darmo i przy udzielaniu finansowania szukają minimalizacji ryzyka. Jednak rodzime firmy z każdym rokiem rosną w siłę, stając się wiarygodnymi partnerami potrafiącymi skutecznie negocjować najkorzystniejsze dla siebie warunki zawieranych umów” - ocenia ekspert.

Baltic Hub jest terminalem kontenerowym zlokalizowanym w Porcie Gdańsk, łączącym cały świat z regionem Europy Środkowo-Wschodniej oraz Morza Bałtyckiego. Jak przekonuje Adam Żołnowski, już niebawem, dzięki kolejnym inwestycjom infrastrukturalnym, polski terminal osiągnie połowę mocy przeładunkowych czołowego europejskiego portu zlokalizowanego w Hamburgu.

Źrodło informacji: PAP MediaRoom

Partnerzy portalu

port_gdańsk_390x100_2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.