Pod koniec 2025 roku Bota Technik i REINTJES Group umocnili swoją współpracę, podpisując nową umową. Ta umowa wzmacnia partnerstwo, ale także znacząco poszerza zakres usług.
Bota Technik, ekspert w serwisie i budowie morskich systemów napędowych ogłosił kontynuowanie współpracy z REINTJES - firmą z ponad 140-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji najwyższej klasy skrzyń biegów morskich i przemysłowych oraz nieustannie rozwijającą nowoczesne technologie hybrydowe i elektryczne.
Nasza umowa rozszerza zakres usług Bota Technik o sprzedaż produktów REINTJES oraz posiadanie wyłącznych praw do usług w Polsce i w rejonie Bałtyku (Litwa, Łotwa, Estonia).
- Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty i fachową obsługę, jakiej oczekują zarówno od Bota Technik, jak i REINTJES - pisze w komunikacie BOTA Technik.
Zaczynamy Kongres Polskie Porty 2030. Startujemy we wtorek!
Szwedzi czekają na polskie promy. W porcie Ystad rosną obawy o finanse i przyszłość wspólnego projektu
Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online
Nowa wielozadaniowa jednostka ratownicza dla MSPiR powstanie w Remontowej Shipbuilding S.A.
W Chinach ruszyła budowa statków offshore według projektu gdyńskiego biura MMC Ship Design
W Chile zwodowano duży okręt wsparcia logistycznego. Kraj ma ambicje rozwoju przemysłu okrętowego
Kanada wybiera okręty podwodne. Decyzja w czerwcu?
Największe samochodowce w historii Sallaum Lines
Położono stępkę pod pierwszy z serii kanadyjskich niszczycieli typu River