• <
gryfia_70lat

Bolloré Logistics uznany za "partnera zielonego łańcucha dostaw na rok 2021" przez Inbound Logistics

04.08.2021 16:45 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Bolloré Logistics uznany za "partnera zielonego łańcucha dostaw na rok 2021" przez Inbound Logistics

Partnerzy portalu

Bolloré Logistics uznany za "partnera zielonego łańcucha dostaw na rok 2021" przez Inbound Logistics  - GospodarkaMorska.pl
Fot. bollore-logistics.com

Bolloré Logistics jest jedną z 75 wiodących firm, wyróżnionych przez magazyn Inbound Logistics, do których mogą zwracać się przedsiębiorstwa poszukujące ekologicznych partnerów w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i logistyki. 

Inbound Logistics opisuje te firmy jako "idące z duchem czasu", jeśli chodzi o zaangażowanie w zrównoważony rozwój łańcucha dostaw, bez względu na środowisko biznesowe.

Z kolei Bolloré Logistics, jako światowy lider w dziedzinie transportu i logistyki, dąży do zbudowania najczystszego łańcucha dostaw i pomaga swoim klientom zmniejszyć wpływ ich łańcucha dostaw na środowisko.  

Przekłada się to na program CSR "Powering Sustainable Logistics", w którym firma postawiła sobie za cel zredukowanie o 30 proc. emisję CO2 w zakresie 3 downstream do roku 2030. 

Zrównoważony i zielony łańcuch dostaw

Zakres 3 odpowiada usługom transportowym świadczonym na rzecz klienta i podkreśla konieczność i gotowość Bolloré Logistics do pracy ramię w ramię ze swoimi klientami i dostawcami w celu opracowania zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań dla osiągnięcia swoich ambitnych celów.

– Dziękujemy Inbound Logistics za docenienie naszej pracy w rozwijaniu bardziej przyjaznych środowisku łańcuchów dostaw. Każdego dnia staramy się wprowadzać na rynek kolejne zrównoważone innowacyjne rozwiązania, aby pomóc naszym klientom w realizacji ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju – skomentował Yves Laforgue, CEO Bolloré Logistics Americas.

Więcej o firmie TUTAJ. 


Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.