• <
gryfia_70lat

Aparthotel już gotowy. Zaprasza kolejne firmy do współpracy [WIDEO, ZDJĘCIA]

28.07.2021 09:58 Źródło: własne
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Aparthotel już gotowy. Zaprasza kolejne firmy do współpracy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Partnerzy portalu

Aparthotel już gotowy. Zaprasza kolejne firmy do współpracy [WIDEO, ZDJĘCIA] - GospodarkaMorska.pl
Fot. GospodarkaMorska.pl

Do dyspozycji gości Aparthotelu jest 87 pokoi i 185 miejsc noclegowych. W tej supernowoczesnej przestrzeni noclegowej wypoczną pracownicy pobliskiego portu, ale nie tylko.

- Powstaliśmy z myślą o pracownikach i pracodawcach przemysłu stoczniowego i morskiego. Działamy od 1 lipca i cieszą nas liczne rezerwacje. Współpracujemy już z pierwszymi czterema firmami i zapraszamy do kontaktu kolejne - mówi Natalia Szarmach, dyrektor Aparthotelu. 

Firma od lipca wynajmuje apartamenty i pokoje. Do dyspozycji ma 87 mieszkań typu studio 1-2 osobowych (z łazienką i aneksem kuchennym), pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz 4 apartamenty typu suite. Usytuowanie Aparthotelu w pobliżu Portu Gdynia sprawia, że jest atrakcyjną przestrzenią dla pracowników branży morskiej.

Pokoje wyposażone są w telewizor, meble garderobiane, zastawę kuchenną, pościel i ręczniki oraz dostęp do darmowego WIFI. 

Na terenie obiektu znajdują się samoobsługowa pralnia oraz parking na 25 aut (z możliwością postoju autobusu). Zarówno śniadania jak i całodniowe wyżywienie dostępne są w formie cateringu. Dodatkowo usługa concierge pozwoli pracodawcy na zapewnienie transferu gości z lotniska, organizację czasu wolnego w mieście czy wynajęcie sali konferencyjne.

Miejsce wypoczynku i relaksu

Na gości czeka również strefa pubowa, czyli miejsce idealne na wypoczynek. 

- Przygotowaliśmy minibar, dart, piłkarzyki oraz telewizor z dużym ekranem - wylicza dyrektor Natalia Szarmach.

Właściciele zachęcają do najmu długoterminowego. W celu rezerwacji należy napisać maila na adres: biuro@apartgdynia.pl lub zadzwonić pod numer: 575 005 565. 

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.