• <
gryfia_70lat

Wsparcie dla Ukrainy, promy planem zdjęciowym i pierwsze rejsy w sezonie. Co nowego w Polferries?

gm

25.04.2022 14:25
Strona główna Porty Morskie, Logistyka Morska, Transport Morski Wsparcie dla Ukrainy, promy planem zdjęciowym i pierwsze rejsy w sezonie. Co nowego w Polferries?

Partnerzy portalu

Wsparcie dla Ukrainy, promy planem zdjęciowym i pierwsze rejsy w sezonie. Co nowego w Polferries? - GospodarkaMorska.pl
Fot. Polferries

Polferries poinformował o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia.

PONAD 10000 DARMOWYCH BILETÓW DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Polferries wydało ponad 10 000 bezpłatnych biletów ukraińskim uchodźcom na podróż promami z Polski do Szwecji. Polski przewoźnik prowadzi akcję pomocową od blisko 2 miesięcy, oferując także darmowy przewóz pomocy humanitarnej zebranej przez stronę szwedzką. Poza żywnością i odzieżą były to również pojazdy medyczne, a w ostatnim czasie także wozy strażackie, o czym Polferries poinformowało na swoim LinkedIn. Pojazdy zostały odebrane przez Państwową Straż Pożarną, która przekazała je ukraińskim służbom. W związku z prowadzoną akcją pomocową, w ostatnich tygodniach przewoźnik informował o darowiznach otrzymanych od Fundacji Lotos, za które zakupiono paliwo i dodatkowe pasy ratunkowe. PROMY POLFERRIES W NAJNOWSZYCH WIDEO-PRODUKCJACH

Promy Polferries od dekad stanowią plany zdjęciowe różnych produkcji – teledysków, filmów, seriali. Można je również zobaczyć w tych, które w tym roku mają swoją premierę. Z początkiem kwietnia na jednej z platform VOD rozpoczęto dystrybucję serialu Odwilż. W pierwszym odcinku serii można dostrzec prom Mazovia w świnoujskim porcie. Ujęcia tej samej jednostki będziemy mogli zobaczyć także w filmie F_cking Bornholm, którego premiera jest planowana na początek maja. Zdjęcia do tej produkcji realizowano również na pokładzie promu Nova Star, należącego do Polferries. Kadry z jednostkami armatora widoczne są już w teaserze filmu opublikowanym na platformie YouTube. 

ZA TYDZIEŃ PIERWSZA WYCIECZKA Z POLFERRIES W SEZONIE 2022

Ruszają pierwsze rejsy wycieczkowe promami Polferries do Skandynawii. W najbliższych tygodniach armator oferuje zwiedzanie Sztokholmu i Kopenhagi. Kursy do stolicy Szwecji startują z Gdańska 4 maja i 6 czerwca. Każdą wycieczkę do Sztokholmu rozpoczyna 18-godzinny nocny rejs promem Nova Star. Podczas najbliższego zaplanowano koncert muzyki na żywo w Piano Barze oraz zabawę w dyskotece. Polferries proponuje również zwiedzanie Kopenhagi. Promy armatora kursują w tym kierunku ze Świnoujścia. Wycieczki do stolicy Danii zaczynają się 6 i 22 maja oraz 5 czerwca. Wydarzenia można śledzić na Facebooku armatora. Bilety dostępne TUTAJ.

Partnerzy portalu

port_gdańsk_bezpieczny_port_dla_biznesu_black_390x100_2020
okmarit_390x100_gif_2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.