• <

Więcej promów i rejsów P&O Ferries na trasie Calais-Dover

ac

20.04.2021 14:23 Źródło: promy24.com
Strona główna Porty Morskie, Terminale, Logistyka Morska, Transport Morski Więcej promów i rejsów P&O Ferries na trasie Calais-Dover

Partnerzy portalu

Więcej promów i rejsów P&O Ferries na trasie Calais-Dover - GospodarkaMorska.pl
fot. Vesselfinder

W związku z rosnącym popytem na przewozy frachtowe do i z Wielkiej Brytanii operator promowy P&O Ferries wprowadził na trasę Calais-Dover dodatkowy, czwarty prom – Pride of Kent.

Obecnie trasę tę obsługują cztery jednostki, dzięki czemu możliwe jest 40 przepłynięć dziennie pomiędzy Calais oraz Dover.  Wprowadzenie dodatkowej jednostki spowodowało wzrost łącznej powierzchni ładunkowej o 20%, a średni czas oczekiwania na prom znacznie się skrócił.

Wszystkie promy P&O Ferries pływające na trasie Calais-Dover są wyposażone w kuszetki dla kierowców, spełniające europejskie przepisy dotyczące wypoczynku. Dodatkowo do końca kwietnia przedłużony został czas obowiązywania bezpłatnych posiłków dla kierowców frachtowych na rejsach off peak (tj. odbywających się od poniedziałku do piątku w godzinach 00:00-08:00 oraz podczas wszystkich rejsów odbywających się w soboty i niedziele). Ponadto, kierowcy frachtowi mogą skorzystać ze specjalnego rabatu w sklepach bezcłowych.


Dziękujemy za wysłane grafiki.